Labākā atbilde

    1.  2 0

    Odium77 7 (43719)3419 16 g  

    570 lai pielietos. tas ir tiiri subjektiivi, ir reizes ka var idzert daf...gaa, un ir reizes kad daudz nevaig, un tur netiek njemts veeraa cik ir eests, kas ir eests, kaa esam atpuutushies utt.

Atbildes

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 16 g  

    295 grami un ķēmā!  

    1.  1 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 16 g  

    mana varianta 200 sagaja tik  un koma

    1.  1 0

    roko 6 (13611)2414 16 g  

    364 gr.pēc tādiem aprēķiniem  me bučo grīdu :D

    1.  0 0

    lashmaizite 6 (6316)2727 16 g  

    241 :D
    Cik tad pašai bija?

    1.  0 0

    Ramona (35) 6 (12304)437110 16 g  

    690 grami dzēriena, kuram ir 8% :D

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3862 16 g  

    624gramu  40grādīgā :D:D:D

    1.  0 0

    jokimazi 5 (3555)1634 16 g  

    man 640g 40 grādīgā. nu nav tuvu taisnībai. :D

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 16 g  

    355 grami, ja gribu piedzerties... 170, ja atslābināties... 422, lai būtu koma :D 40% alkohols - nu varētu būt, vispār, bet kas zin :)

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 16 g  

    jāizvēlas pareizā zacene un vieta 40% galīgā ķēmā 769 g, reāli

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 16 g  

    Ваша норма 329 граммов
    ā 40 %.  

    1.  0 0

    cape_ 1 (150) 16 g  

    nu es bisk mazak tomer pavelku par tur sanakuso :D

    1.  0 0

    CourageTheDog 6 (8908)344122 16 g  

    Paostīt korķi un ieslēdzās autopilots

    1.  0 0

    CDuer 2 (329)15 16 g  

    " Ваша норма 2424 грамма ", tas jau laikam ir norm, ja praktiski nelietoju..  
    proklatij, labi teikts..  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system