Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 6 g  

  20.gadsimta pirmā puse bija traks laiks - 1. wow, revolūcijas, līķi, līķi, līķi, politiskās pasaules dalīšanās "blokos" , sabiedrības noslāņošanās - tas ir negatīvais.
  Pozitīvais  - daudz jaunu atklājumu praktiski visās zinātnes jomās, tehnikā, medicīnā, tiek pilnveidoti iekšdedzes dzinēji, elektriskās ierīces (kopumā elektrifikācija   ) utt. utjp.. Ļoti plaša tēma, iesit Googlē "zinātniski tehniska revolūcija 20.gs. pirmā puse", "Einšteins" "Bors"...

Atbildes

  1.  2 0

  Rigas puika (29) 6 (14141)51558 6 g  

  Sākšu ar Pozitīvo - Cilvēkam šķita ka ir Reāli Brīvs domāšanā, no gadsimtu uzliktiem ''žņaugiem'' un tas veicināja zinātnes, tehnikas, mūzikas, mākslas un kultūras attīstību - ''augļus'', kurus baudām vēl arvien.Medicīnas straujš progress, kā nekad agrāk!
  Negatīvais - novecoja vecais liberālisms un minēto pozitīvo domāšanu ietekmēja visādi varas, tautu, masu eksperimenti. - Klau! Viss jau ir bijis, a davaj vot šitā mēģināsim! (Plebeju, strādnieku vara - komunisms, spēka, militārā vara - fašisms...) Un kopumā vot iznāca trāpīgi sakot - Ceļš uz elli bruģēts labiem nodomiem!

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system