Labākā atbilde

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  Slaida, dabiski blonda nēģeriete taisniem matiem, zilām acīm.

Atbildes

  1.  0 0

  lilany (30) 4 (1232)27 10 g  

  thanks,renee!
  jā,tas,kas manās acīs ir trūkums,Tavās var izskatīties pēc pamatīga bonusa un otrādi.
  Runājot par ideālu...nu visideālākie,protams, ir brūnacaini latgaļu puiši,kam nav lācis uz ausīm uzkāpis,bet tas tā.Patiesībā tāda ideāla NAV.tu vari sapņot par princi baltā zirga vai mersedesā,vienalga,bet ieķerties kādā ēzelī ar vecu golfiņu labākajā gadījumā. un tad tev arī tās ēzeļa ausis un golfiņš patīk.vai vēl trakāk,tu apzinies,ka tev tas nepatīk,bet tu to vienalga mīli.

  1.  0 0

  RozaLindinja (28) 6 (5196)316 10 g  

  Ir vinjsh taads un shaads.. Bet lai arii kaads buutu,tas nenonaax liidz maniim,tapee pat no sawiem sapniishiem dzenu vinju laukaa.. :) Ta4u manam tagadeejam miiljumam ar nau ne wainas.. Iiists miiljums wajadziigajaa situaacijaa,un tas ir pat sgalwenais.. :)

  1.  0 0

  CIKITTA 4 (1488)27 10 g  

  man nav ideāla, neciešu šablonus vai steriotipus! Katru cilvēku mēģinu pieņemt tādu, kāds viņš ir! Un katrs no mums, sava veidā, kādam ir ideāls!

  1.  0 0

  chominsh (37) 4 (1086)23 10 g  

  stulbs jautājums :P
  pat ja atbildēšu neticēsi

  1.  0 0

  vijolite24 (58) 6 (7958)239 10 g  

  ideālu vispār nav

  1.  0 0

  mezone (47) 5 (2739)27 10 g  

  Mn-mans virs:)

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

    Man ideālas šķiet ļoti daudzas:)
  Lilany saka pareizi - vienam patīk gaiši mati un zilas acis, bet otram nepatīk...

  1.  0 0

  christy 7 (20415)4754 10 g  

  Nju man ir daudzu idealu,bet viena konkreeta kuraa viss ko veelos ir apvienots NAV.Katram saveejais liekas ideeals prieksh vinjiem! :P

  1.  0 0

  Terchiks 5 (3118)1411 10 g  

  Ohhh.., Hjū Lorijs(Hugh Laurie) Dr. Gregorija Hausa lomā. Viņš ir tik seksīgs.

  1.  0 0

  MeGucis 4 (2092)38 10 g  

  Es tā ideālu nevaru iedomāties, jo ideālu cilvēku nav...Tad kad satiku savu draugu tad nodomāju -deļ manīm pat visi viņa trūkumi ir labi...Ar to es gribēju pateikt, ka tad kad satiek savu otru pusīti, viņš/a var pavisam neatbilst tam princim/esei ko gaidi, bet tomēr būs pats labākais/ā...:)

Līdzīgie jautājumi

 • Tavs pretēja dzimuma vecuma ideāls
  Ideālu nav...Bet esmu tendēta uz lieliem vīriešiem :)
 • Jums patīk, ja pretējā dzimuma pārstāvis...
  lai cieš klusu, jo ta es viņam katrā piemērotā un varbūt ne tik piemērotā brīdī bāzīšu sejā: "nu ja jau tev manī nepatīk tik daudzas lietas, kāpēc tu vēl esi šeit" vai kko tamlīdzīgu.. pie tam ja jau sākumā ir tā, ka jāskaita tās lietas kas nepatīk, tad par ko mēs te vispār runājam...
 • KO darītu, ja pie Jums atnāktu 2 pretējā dzimuma pārstāvji vienlaicīgi?
  grūti iedomātis tādu situāciju.. kur gan viņi pie manis ierastos- mājās, darbā???
  un ja kāds pienāk teiksim kkādā bārā vai disenē- otrs tad vairs nenāktu, redzot, ka es jau ar vienu runāju (ja izskatos ieinteresēta), bet ja man tas viens nepatīk, tad tas arī no malas redzams, ka viņš man tur nav vajaddzīgs un īsts vīrietis tad pienāktu un mani izglābtu.. tikai tad būtu jācer, ka tas otrs ir labāks nekā pirmais... ar abiem diviem vienlaikus gan nekontaktētu. uzreiz izvēlētos to, kas man labāk patīk un tam tad pievērstu vairāk uzmanības- nepatīk man dot citiem veltas cerības uz to, ka varētu būt kas vairāk, ja es zinu, ka NEVAR!
 • Kas mūs dzen pie pretējā dzimuma.?
  kimijas iedarbiba uz organismu
 • puiši-par ko jūs runājat sava dzimuma lokā,draugu lokā?
  kapēc meitenes tā interesējas par ko mēs runājam? tēmas ir ļoti dažādas
 • Ko jūs esat iemācījušies no pretējā dzimuma/ko būtu vērts mācīties?
  To,ka mēs no tiesas esam savādāk domājoši un ļoti daudz ko uztveram savādāk:)Tātad-vajag ieklausīties un mēģināt izprast otru-attiecībās nevar būt virspusējs-ne sieviete ne vīrietis:)
 • Pēc kā vērtējiet pretējā dzimuma pārstāvi?
  Pirmās 6 sek. izsver visu, reti gdās, ka notiek lēmumu pārvērtēšana un krasa. Šajās sekundēs notiek tāds kā mistisks saslēgums. Tu it kā sajūti šī cilvēka lauku. Vai nu vīņš Tev ir pieņemams , vai galīgi garām. Ja tomēr pieņemams, tad nostrādā vizuālais, cilvēka acs kā komjūters sekundaļās pieņem tēlu, to izškir līdz niansēm, tad acis, tajās ir tik daudz informācijas. Skatiens, kas pauž arī otra attieksmi... Ja šie komponenti rada intresi joprojām, tad sākas nianšu izvērtēšana. Tad sākam apjūsmot detaļas. Manā gadījumā tās ir rokas. Vīrieša rokām jābūt stiprā, delnām lielām, bet pirkstiem jūtīgiem. Lūpu forma. Ja tās nav atbrīvotas un sulīgas, nemaz nedomāju par šo vīrieti kā iekārojamu. Mutes forma ļoti daudz ko stāsta par intimitāti.:)) Gurni un kājas nāk pēc tam. Tikai tuvības mirkļos pilnībā var novērtēt, cik elastīgas un līganas ir partnera kustības, to var arī novērtēt dejā. Augstilba iekšpuse, gara ar skaisti veidotu muskuli, detaļa vīrieša ķermenī, kas mani uzbudina:)))))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system