Labākā atbilde

  1.  0 0

  jamis 4 (1176)26 10 g  

  izdevies joks

Atbildes

  1.  0 0

  Angelo1989 (28) 6 (10178)3514 10 g  

  tads kuru nestasti tu :D:D:D

  1.  0 0

  leonella (46) 4 (2006)25 10 g  

  Tāds, kas ļāva izsmieties gan man, gan izjokotam cilvēkam

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds ir ļaunākais joks ko ar tevi ir kāds izspēlējis?
  Man bij arī saistīts ar ūdeni: kādreiz pa Lielupi brauca bieži kuģi un kādu reizi ar tēti braucām pāri upei ar laivu un brauca kuģis, tētis speciāli brauca viļņos lielajos un Man bij ļoti bail, tā ka laiva gandrīz apgāzās. Kopš tās reizes ar tēti vairs laivā neēsmu braukusi, bet bail nau un braucu tik un tā...
 • Kāds ir bijis jūsu labākais apriļa joks? :D
  es pierādiju, ka ir otrais aprīlis :D
 • Smieklīgākais joks, ko Tu esi dzirdējis?
  Man patīk tas joks, ko latvieši izstrādā tagad..
  Savākti jau 8000 paraksti ar lūgumu Zviedrijai okupēt Latviju.
 • vislabākais joks vai izāzēšana uz kādu esat uzķēries. :D ? :)
  Es nē, bet manam brālim gan vienreiz tā forši sanāca uzķerties. Šis jaunu mašīnu bij nopircis un trīcēja un drebēja par viņu, nolika zem logiem- mamma no rīta taisīja aizskarus vaļā un nobļāvās "Guntar, Tev mašīnai visas 4 riepas noskrūvētas!!!" Kā viņš nabadziņš leca toreiz no gultas ārā A mamma tik laimīgi pasmējas un noteica "April, april dēliņ!" :)
 • Kāds tev būtu labākais video joks pašam par sevi no malas raugoties?

  Mana drauga brālis uzvilka akvalangista masku un netiek no tās ārā. • Cik jau esi šorīt izjokots...? Kāds bijis pagaidām labākais joks, kas uz tevis izspēlēts..?
  izjokoju mazo meitu pateicu ka šai jaunie svārki ir cauri un ka nevilks tos uz b-dārziņu ģīmis bij jau savilkts uz ņuņāšanu bet april april un sāka smaidīt
 • Cik jau esi paspējis šorīt izjokot...? Kāds bijis pagaidām labākais joks no tavas puses...?
  jaa, nokavejoties informatikas stundu ienakot klase, apsezhoties klases biedram pateicu ka vinha lietusargs garderoma uz gridas metajas :)::))
 • Kad Joks, pārstāj par tādu būt?
  kad tas aizskar kāda cilvēka jūtas.
 • Kāds joks tev ir prātā?
  uij ja shonakt nepaliks sliktak ar to kaklu anginu vai kas tas ir nu whatever, tad nokavejot informatika stundu ieejot klase pateikshu "labrit, skolotaj ara kkada mashina piebraukusi un sauc jus ara vinhi nezin tur kko kur nest..." ieshu sedishos vieta kamer uchiks ies ara, skolotajam ienakot atpakalj jau laikus visiem bushu pateicis lai blauj "april, april" un pasmieshos ;)):)
 • Joks vai patiesība?
  Parasti to runā nepārliecinātākie šoferi.:) Pieredzējis šoferis diezgan labi apzinās, ka šoferi ir tik pat dažādi , cik cilvēki. Esmu šoferis 12 gadus. Mana statistika, sievietes brauc prātīgāk, dažkārt kaitina viņu pārlieku lielā uzmanība, bet vīrieši ripina savu auto atbilstoši savam pašvērtējumam. Ir tie, kurus dzīve apdalījusi un viņu nekorektums robežojās ar risku ,un ir tie, kas pie stūres jūtas kā Dievi, uz kuriem likumi neattiecās. Tomēr avārijas ko esmu redzējusi, procentuāli vairāk tomēr rada vīrieši. Ja arī sievietes, tās ir sīkākas un daudz nevainīgākas.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system