Labākā atbilde

  1.  0 0

  ez3414 (35) 6 (17547)2521 13 g  

  man ir prieksniece. baigi labaa

Atbildes

  1.  0 0

  siikaa_ragana (33) 4 (1759)410 13 g  

  Naz..Vienu reizi tik viņu esmu redzejusi! :D

  1.  0 0

  afro_diite 4 (1668)36 13 g  

  an priek;snieks saprotoš bet dazreiz es gann nepiekritu un nedomaju ka ta bija jadara

  1.  0 0

  haralds (68) 6 (6719)227 13 g  

  -ce, laba, jā.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds ir tavs priekšnieks/priekšniece?
 • vai bieži jums prasa priekšnieks jūsu viedokli????
  Jā prasa - un ja ir kada ideja, tad var ar padomu sniegt!
 • Vai Jums priekšnieks ir izteicis rājienu...
  priekšniekam vajag pārlasīt Vadītāja ABC,tā nedrīkst visu klātbūtnē rājienus izteikt,tas ir nesmuki
 • Priekšnieks sieviete vai vīrietis???
  Neviens no viņiem, nemīlu pakļauties un strādāt kādam. Man nepieciešams procesu uzsākt un novest līdz galam pašai:)).
 • vai tas ir normāls priekšnieks, kurš visu laiku bez maz vai attaisnojas?
  Vai nu viņš ir nesen ticis priekšniekos un jūtās neveikls...Jeb tas ir tas cilvēks kuram ir svarīgi..lai visi teiktu un domātu,ka viņš rīkojās pareizi..kaut kā tā..:))
 • Kā reaģēt vai rīkoties, ja priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar tavu darbu?
  Ja mans priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar manu darbu, izvērtēju situāciju, noskaidroju iemeslus - ja šim klimaksa lēkme vai sexnedabūjiens vktml., toleranti paciešam -tas ir pārejoši. Ja neapmierinātības iemesls ir tiešām mana paviršība, nemākulība, tad senšos to novērst, uzlabojot savas sekmes. 3. variants ir smagākais - t.i. kaut kāda psiholoģiska nesaderība/alerģija ..dzimtas naids :) - tad priekšnieks/skolotājs neatbilst savam amatam -viņš nespēj būt objektīvs sava padotā/skolnieka darba/sekmju izvērtēšanā. Diemžēl tā ir bieža parādība. Kādā izdevīgā brīdī toleranti, kulturāli izrunāties. Bez emociju izvirdumiem. Situācijā starp priekšnieku un skolotāju ir liela atšķirība - priekšnieku var "noēst"(rakt  kompromātus   -neesmu darījis, bet nekad nav bijusi vajadzība - man ar bosiem vienmēr veicies   ) , pasūtīt (te atkal varianti - privātfirma vai valsts iestāde), nomainīt darba vietu. Ar skolotāju ir smagāk - it īpaši, ja līdz atestātam/diplomam noiets vairāk par pusi ceļa - zobus sakožot mācities. Jau iepriekš un jau atbildējušo minētais - mierīgi, zolīdi parunāties, pateikt, ka cenšos, bet tā un šitā, kā varētu uzlabot, jo  es ļoti gribu utml..).
  ... klau- bet varbūt te situācija ir pavisam cita.. varbūt ir vērts vēl pacīnīties un pacensties, pienākot laikam no tā priekšnieka/skolotāja saņemsi sirsnīgu rokas spiedienu un apsveikumu ar jaunu, augstāku amatu vai superīgāko rekomendācijas vēstuli ar vārdiem, piemēram: "Paldies, ka nepievīli mani, nepadevies. Tu biji vienīgais/-ā, kurā redzēju perspektīvu,  tamdēļ arī drāzu, ieliku savu enerģiju, zināšanas. Novēlu veiksmi un panākumus!" ...gadās arī tā ..  
 • Ko tavs priekšnieks ir izdarījis vai pateicis - nu riktīgi smieklīgi, ka varētu kūleņus mētāt no smiekliem?
  mana prieksniece bija spaniete un kad kads no klientiem tiesam bija aizkaitinoss vina saka lamaties spanu akcenta, tiesam jautri.. vina vispar bija nezeligi laba prieksniece,  prieks stradat ar vinu bija :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system