Labākā atbilde

Atbildes

    1.  2 0

    z_aks 4 (1204)720 17 g  

    1.  1 0

    Banis 7 (23375)432110 17 g  

      

    1.  0 0

    JUSTHATEME 7 (32687)346199 17 g  

    nu domaju ka taads derees  

      

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Kkāds Audi varbūt :)

    1.  0 0

    Nixon77 5 (3251)25 17 g  

    VW Passat Variant B4 1995 1.9TDI
    ^Pārbaudīta vērtība

    Par BMW runājot... tā nu nekādīgi nevar būt ekonomiska mašīna. Teikt, ka BMW ir ekonomisks ir tas pats, kas teikt ''Mēs ar brāli, esam māsas.''
    Un Voyager arī nekādīgi nevarētu būt ekonomiska mašīna... tak Amerikānis.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system