Labākā atbilde

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 5 g  

  Kāds vīrieši bārdas skuvums patīk?

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • esi salaweci aiz bārdas parāwis/usi???
  ne, sen tas laiks pagajis kops vinam ticeju..
  un tad kad ticeju pie tada netiku
 • Vai salavecīti bērnībā aiz bārdas paraustīji?
  tagad pats sevi varu raustīt aiz bārdas :D
 • Vīriešu spalvainās krūtis tiešām patīk sievietēm, vai tur arī jālaiž pāri bārdas nazis?
  tad jau krūšu apmatojuma nazis.
 • Vīriešiem - kādu elektrisko bārdas dzenamo aparātu jūs ieteiktu kā labāko?
  Man bija situācija līdzīga. Interesantākais moments, ka skujoties dažās citās vietās, kur sanāca būt komandējumos vai ciemos, bija iekaisumi. Mājās viss kārtībā, nekādu problēmu. Vairāk nekā domāju - problēma ŪDENS SASTĀVĀ/KVALITĀTĒ. Acīmredzot kaut kāda alerģiska reakcija+organisma "pieradums".
  Pārmest džekam nevar - ja process pavadās ar iekaisumu, tad parādās alerģija jau pret pašu procesu - viss loģiski un likumsakarīgi. Varbūt pirms skūšanās tos 2-3 litrus uzvārīt (eksperimentam). Tikai atdzesēt - es nedomāju noplaucēt kā ruksi! :D Ir labas anastezējoši antiseptizējoši relaksējošas putas kaut tai pašai Gilette, ja tomēr nav labāk (un atsakaties bārdas audzēt abi     (cik dzirdētas pretenzijas, dāmām poffigs tas izskats, bet problēmas pie bučošanās), tad jādodas uz bodi un jāpēr elektriskais. Manam tēvam ir Philips, vienu reiz pamēgināju, nav ne vainas. Bet nedomāju, ka citas firmas/brendi ražo sliktākas. Princips un tehnoloģiskie sasniegumi +/- visām vieni, paliek tādi kritēriji kā izturība, ērtība (ja ķīniešu ražojumus atmetam, paliek principā tikai ērtība (kā rokā "gulstas un pa seju slīd). Oki, paliek izvēlēties, kāds pamatprincips -vai turpšurp skraidošie asmenīši+tērauda sietiņš (man pašam kādreiz bija drauga tēva atvestais Sanyo no Afganistānas - kolosāls aparāts -  ar uzlādēšanu (turēja nedēļu), hermētisks, varēja skūties arī zem ūdens :) (debesu dāvana Ihtiandram :D), ļoti ērts rokā, tikai vienreiz nometu zemē un ieplīsa sietiņš, diemžēl nekur nevarēju atrast analogu -Latvijā toč nebija. Otrs variants  - rotējošie (trimmeri :D). Arī jau it kā nav ne vainas, tikai objektīvam vērtējumam man nav pieredzes, jo priekšroku dodu manuālai atspalvošanai (skuvekļiem/žiletēm).
  Līdz ar ko piekrīt Lettiņam -  -BEZVADA/lādējamo (jūs taču dodaties kaut kur ekskursijās , pie dabas vktml.)+griezošo elementu PIEEJAMĪBA +laba firma/brends.
 • atsaucas, kas ir palīdzējušas savam vīrietim tikt vaļā no bārdas un ne tikai no bārdas?
  es! :) interesants pasākums! :) bet tikai no bārdas, tālāk neviens nelaiž!
 • Tautas dziesma jau ir intīma kā kultūrvērtība sevī un kā Liervārdas josta - Ko tu sev apkārt raisi?
  Lielvardes josta ir viens no pasaules brinumiem, a man .... man ari viss apkart ir brinums jo projam. visvairak brinos par cilveku stulbumu
 • Kā vieglāk tikt vaļā no ūsām un bārdas augšanas – skūt, izraut, izmantot elektroepilāciju vai hormonus?
  Beidz! Bez ūsām un bārdas Tu paliksi puika līdz sirmam vecumam! Cienījams un respektabls ģīmis skaitās tad, ja ir apaudzis ar kārtīgām spalvām - Krišjānis Barons, piemēram...  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system