Labākā atbilde
-
0 0
predator1989 7 (22480)419164 15 g
ai tas tak raksturīgi, ka viens otru apdirš aiz muguras un necieš.
ja nekas tāds nebūtu, tad tak visi būtu priecīgi utt
bet te jau ir tā saucamā skaudība vienam par otru un tapēc skauž, ka otram iet labāk, jeb tas atkal saņem vairāk kā jau parati, un te jau rodas tas, ka necieš viens otru...
Atbildes
-
2 0
DrDestroy 7 (81057)4853 15 g
Normāls letiņš necieš tupu, skaudīgu, aprobežotu letiņu. Un otrādi. Cik vēroju Ziemeļvidzemes mazpilsētas, ir daudz jauku, sirsnīgu cilvēku -bet diemžēl ir daudz plebiska sekluma, skaudības. Konkrēti skābputras rijēji ar izcili plakanu domāšanu un tā viņi tur sēž un smird un aprej aiz muguras jebkuru, kam sokas labāk, kaut ko dzīvē sasnieguši vktml! :D Divkoši, nodevēji, dirsā līdēji -ko var gribēt.

-
2 0
willx (61) 6 (17306)3730 15 g
debīlo visās tautās pietiekams daudzums
letiņi gadsimtiem dzīvojuši viensētās, divi letiņi - trīs partijas
-
1 0
Izredzetais (34) 6 (11475)2732 15 g
ir daži kadri kuri krīt uz nerviem, bet tādi ir visās tautās, tā pa lielam man pakīk latvieši un latvietes visspār ir dievietes, bet citas tautas ar man patīk, precīzāk sakot 0 emociju :)

-
1 0
RorschachGirl 6 (8823)3425 15 g
Man jasaka, ar nozelu, ka redzu latviesus caur arzemnieku acim. Un reti kad vinu uzvediba atskiras no tas, kada krievvalodigajiem ir latvija ... Es latviesus ciest varu, man vinu attieksme krit uz nerviem.

-
1 0
Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 15 g
a man pilnigi pie kajas kaa tauta valoda vai rase.... kamer neaizstiek mani es viņus...

-

-
1 1
Sarma 6 (7773)226 15 g
Stulbi un vēl stulbāki ir starp visām tautām.
ES VISPĀR NECIEŠU DEBĪLIĶUS!!! Man vienalga,kāda tautība!!!!
-

-
0 0
alexs_ (35) 4 (1382)215 15 g
Ne tikai latviesi necies latviesus,tas ir visur un vienmeer taa buus. to izmainiit nevar.

