Labākā atbilde

  1.  5 0

  Lulu Sweetthing 4 (2090)29 5 g  

  Nu, pirmkārt pieņemu, ka tukšām sievietēm patīk tukši vīrieši. Tas ir kaut kas saprotams, atpazīstams, nesarežģīts.
  Dažreiz tukši cilvēki māk labi izlikties, ka viņos kaut kas ir. Un, principā, lielāko tiess sievietes ir ļoti vienkārši iekarot, sākotnēji, pēc viena un tā paša šablona.
  Kā arī, es pieņemu, ka ar viņiem ir vieglāk, nesarežģītāk. Un aizvien biežāk cilvēki meklē attiecībās tieši vieglumu un vienkāršību. Jo vairāk ir cilvēkā, jo vairāk viņš mainās, viņš kustās, jo grūtāk ir viņu saprast, balansēt ar viņu.

Atbildes

  1.  4 0

  predator1989 7 (23245)4729 5 g  

    tas viss noslēpums principa slēpjās tur,ka gudrs vītrietis,tā tad kurš nedzerstās apkārt,nemētājās ir tāds kā sacīt - pareizs.
  ko nozīmē pareizs,tas vairāk ir tāds kuru nevar kontrolēt,kurš pats par sevi atbild un visu riktē.
  Dažkārt sievietēm neinteresē un nepatīk šie pareizie..
  bet vārds tukšš jau raksturo to,ka viņam patīk daudzīties apkārt,tādi parasti patīk,jo redz tie ir kā sacīt - runīgāki,drošāki.
  tas nekas,ka meitene apgriežas apkārt un viņš jau ir aizmucis pie citas,bet tomēr redz viņš viņu piesaistija ar savu uzvedību,kurā viņa tik ļoti ieķērās.

  1.  4 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Kā Tu to domāji!? Pēdējās tendences, ņemot vērā sociālekonomisko stāvokli, topā  materiāli situēts vīrietis. Vai materiāli  situēts, stabils vīrietis var būt tukšs!? Dvēseliski jā, varbūt. Nu un superkomplekts - ir nekustamais, kustināmais, un  biksās kārtīgs agregāts +sportists un atraktīvists, romantiķis un .. bērnus mīl..     - tādi brīvi arī ir!? Protams, ka nē - vismaz viena ar zobiem, nagiem un ragiem iekrampējusies un vaļā nelaidīs, neceri. :) Tad tjipa plikdirsainam tirliņam, bet serdē trakam poētam un māksleņīkam, "gar nāsi ' ir nepelnīti!?   Diez vai. Dabā (arī mums tai skaitā) nenotiek ne pelnīti, ne nepelnīti, vienkārši notiek tas, kas notiek un alles.  Ir dabiskā izlase un viss notiek pakārtoti loģikai, kas gan samtaimz ne uz reiz pamanāma.

  1.  3 0

  weronika800 6 (19393)3411 5 g  

  kāpēc pērk tukšus traukus???
  lai būtu ,kur ko ielikt ,nolikt,pārvietot............
  lai arī grūti iedomāties tukšu cilvēku ,šai gadījumā vīrieti,bet saimniecībā var noderēt

  1.  3 0

  likky666 7 (28287)3816 5 g  

  Nē, man tādi nepatīk. Man pašai patīk paplašināt savu redzesloku, iemācities, uzināt kaut ko jaunu, tāpēc arī patīk tādi vīrieši, kas var turēt man līdzi vai arī kādu lieku reizi mani pabikstīt, ja uznāk slinkums.

  Bet citām.. varbūt svarīgāks iskats un bauda gultā?

  1.  3 0

  seville 7 (25758)339 5 g  

  vispārībā - tāds tādu atrod utt. :)
  motivācija kopā būšanai var būt tik dažāda... tukši saki, a kas, šamā vislaik svarīgāka/saturīgāka/gudrāka šķitīsies   kaut vai pati sev.

  1.  2 0

  GucciR 6 (12256)4621 5 g  

  Mmm, neesu sapratis to sabiedrības slāni

  1.  2 0

  Rigas puika (27) 6 (13450)51034 5 g  

  Tagad pārsvarā pat sabiedrība ir ''tukša'' protams ar izņēmumiem. Nav vairs ne kā kolektīva uz kā kopīgi tiekties. Ja 19.gs, vot bija standarti (bagāts vecis-cilindrs , fraka, strādnieks - bobreņu cepure, dāma-bāla, tā tad augstdzimusi, ar gariem svārkiem u.t.t.) Tad tagad tā visa sen vairs nav.Varbūt vnk ir dziļais pofigisms - ka tik vienkāršāk , tad tik labāk.Un kā vienai pusei tā arī otrai tas ir tā ievilcies. Protams arī ir stereotipi, kaut vai ka zinātnieks-vecis ir ''slikts'' gultā u.t.t. Var jau te teikt gari un plaši. Domāju , tāds tādu ar atrod. A ja nē?...meklē cauri vasarām un ziemām. Vismaz man tada ''tukša muca'' gan nepatiktu, jo par skaļu skanētu, kā smej.

  1.  1 0

  courageblack 2 (418)27 5 g  

  tādēļ ka viņus var piepildīt un tie ir mazāk nepieredzējuši

  1.  0 0

  Black Princess 2 (275)1718 5 g  

  pašas tukšas

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system