Atbildes

  1.  2 0

  spaikers_ 7 (56252)41058 15 g  

  sliktu jautājumu naw-ir tikai pārprasti un nesaprasti

  1.  2 0

  agneseTev (51) 7 (33013)4514 15 g  

  Dažkārt brīnos, ka tieši tie, kas paši pamanās uzdot ko patiesi jēlu, pēc mirkļa sāk cilāt šo jautājumu? Kā varētu izskaidrot šo fenomenu?

  1.  1 0

  KEPKE (38) 7 (39830)425169 15 g  

  Sliktākie jautājumi ir pie dzēstajiem jautājumiem!

  1.  1 0

  spillija 6 (9442)2414 15 g  

  papildināšu  satana_advokātu - ir vēl tukši, dumji un tie , kas visu laiku atkārtojas.... Baidos, ka šo jautājumu saraksts būtu krietni garāks par interesanto jautājumu sarakstu....

  1.  0 0

  Evisa 8 (138672)420115 15 g  

  Nav slikta doma

  1.  0 0

  nLighted (35) 7 (47187)51357 15 g  

  Iespējams ka būs -)))
  Ja kādreiz man būs dota vara Ircā, tad es par to padomāšu =D

  1.  0 0

  iive2 6 (16299)224 15 g  

  jaa, dereetu :D

  1.  0 0

  Krisy 5 (2628)1311 15 g  

  tapec, ka slikti jautajumu jauw naw ! :D

Līdzīgie jautājumi

 • Nu tad jautājums zinošākajiem pozu zinātājiem :D :D :D
  a nafig tev taadu pozu palasi labaak par shitaam...
  “Sviestmaizīte”

  Reklāma

  Mīļākā poza: klasiskā, “misionāru poza”: viņš – virspusē, tu – apakšā.

  Viņš mīl tevi piespiest ar savu ķermeni, kad tu esi horizontālā pozā uz muguras. Vispār sanāk tipiska “sviestmaizīte”, kur starp viņa ķermeni un gultu esi tu – “pildījums”. Viņš varbūt pats to neapzinās, ka viņu uzbudina atrašanās virspusē, un tātad – komandiera loma. Šai brīdī viņam parasti tīk iekosties tavā auss ļipiņā vai ar kaislīgu skūpstu piezīsties tev pie kakla.

  Diagnoze. Ja viņš kustas žigli kā trusītis, ātri gūstot baudu un tad paveļoties uz sāniem – tas nozīmē, ka viņš ir ļoti greizsirdīgs, alkatīgs, ar tieksmi uz ātru apmierinājumu un vispār ir slikts mīļākais. Viņam bieži sāp galva, mugura jostasvietā (krusti), viņš daudz smēķē, mīl iedzert, viņa elks ir Džims Kerijs.

  Ja viņš kustas lēni, skaļi pūš un daudz svīst, bet tu jau vairs nezini, kur likties, lai tikai viss ātrāk beigtos, - tas ir problemātisks eksemplārs, kuram trūkst pašpārliecinātības. No viņa tu nesagaidīsi meitenēm tik svarīgos vārdiņus: “man ir tik labi ar tevi, pelīt,” vai tik lielisko: “mīlulīt, tu nu gan esi forša”. Viņš nav spējīgs uz varoņdarbiem un eksperimentiem.

  “Ērzelis”

  Mīļākā poza: “sunīšu stilā” vai “romiešu zirdziņš”. “Kucīte” vai “ķēvīte” – tā esi tu, protams. Bet viņš – “tēviņš”, “ērzelis” vai “savaldītājs”.

  Tu centies viņu apseglot, bet viņš to vien gaida, lai iekārtotos aizmugurē. Iespējams, viņš iepļaukā tevi pa dibenu un rauj aiz matiem.

  Diagnoze. Ja viņš “mīl” strauju “iekšā-ārā”, ar spēku, klusējot un bargi, kā ģenerālis, kurš ieņēmis par katru cenu sabombardēt ienaidnieku, - saturies! Tev priekšā (pareizāk, aizmugurē) atrodas bīstams cilvēks ar pagātni. Šim tipam ir svarīgs “uzvarā” gūtais kaifs: partnere ir nospiesta četrrāpus. Taču viņš ir spējīgs ar visu savu “ērzeļa” dvēseli mīlēt savu “sunīti”. Tā mīlēt, ka dzīve no viņa mīlas skavām neizrausies.

  Cita šīs pozas cienītājs ir romantiķis, kurš dievina variācijas par tēmu “pagrozīt gurnus”, pakustināt tos pa labi un pa kreisi, vēzējot rokas kā spārnus, dziedāt, pieņemsim, “Ave Maria”. Tas var izrādīties interesants personāžs seksuāliem sakariem, taču īsts gļēvulis, kurš baidās paskatīties acīs sievietei. Viņš dievina darīt “to” ļoti bieži, ar dažādām sievietēm. Tas ir sieviešu dupsīšu kolekcionārs, jo pēcpuses “nerunā”, atšķirībā no lūpām un acīm. Tā taču vienkāršāk. Romantiķis nemīl grūtības, bēg no atbildības. Ēd šokolādi, dzer stiprus dzērienus, spēlē azartspēles.

  “Estēts”

  Mīļākā poza – tās var būt vairākas, taču visām ir raksturīgi neiedomājami akrobātikas elementi ar visādiem papildus smalkumiem. Tas ir, visas, izņemot tradicionālās.

  Seksuālo attiecību laikā viņš mēģina tevi sasiet “mezglā”, tīko apsēdināt tevi “lotosa” pozā, izstiept špagatā, sarīkot eksistenciālus seksuālos eksperimentus.

  Diagnoze. Kā likums, šis estēts, kurš ilgojas pēc tantriskā seksa augstumiem, klausās alternatīvo mūziku, bieži vien nezina, ko īsti vēlas no dzīves. Patiesībā, vienīgais, ko viņš īsti vēlas, ir aizbēgt no garlaicības, tradīcijām un... dvēseliskas tuvības. Tāpēc ka viņš ir neticami egocentrisks, godkārīgs un ambiciozs. Viņa visuma centrs ir viņš pats. Ja izlemsi palikt kopā ar viņu – negaidi uzmanības pierādījumus, gādīgas rūpes un maigumu no viņas puses, un esi gatava izpildīt viņa iegribas, tai skaitā arī seksuālās. Vienīgā priekšrocība - neticams tīrīgums.

  “Dresētājs”

  Mīļākā poza: “kaķis kokā” – jūs abi esat stāvus, un tu viņā karājies, aptvērusi ar kājām viņa vidukli.

  Viņš satver tevi, “uzkarina” uz sevis un sāk intensīvi kustēties. Viņš dara to dedzīgi, ar Tarzāna cienīgiem izsaucieniem. Viņš to var darīt pie liela spoguļa, lai patīksminātos par sevi. Jā, pirmkārt jau par sevi. Un pēc tam arī par tevi, ja tev ir skaista figūra.

  Diagnoze. Pusjucis narciss. Visbiežāk tādi nodarbojas ar kultūrismu, fitnesu, tenisu. Ar kultūrismu parasti iet nodarboties cilvēki ar kompleksiem, kas sākotnēji nav pamierināti ar savu izskatu, pēc tam viņi kļūst pārmēru iemīlējušies sevī, jūsmojot par katru izspiedušos muskuli. Viņš ir neticami poligāms, nespēj baudīt attiecības ar vienu vai pat divām sievietēm, viņam vienlaicīgi nepieciešams kāds ducis skaistuļu. Viņš piespiedīs tevi izkarināt dzīvoklī viņa kailfoto, izteikt viņam komplimentus, ēst kopā viņa olbaltumvielām bagāto pārtiku, kas nepieciešama kultūristiem. Tādi kā viņš klausās smago roku, nelieto alkoholu un nesmēķē. Tas gan ir pluss. Taču no pastāvīgās slodzes uz jostasvietu, viņa iecienītās pozas dēļ, šim biedram var būt problēmas ar mugurkaulu, un viņš var ciest no aizcietējumiem.

  “Kliņģeris”

  Mīļākā poza: uz sāniem.

  Viņš apveļ tevi uz sāniem, noguļas aiz muguras, piespiežas un “iekļaujas” tava ķermeņa izliekumos. Sanāk “kliņģerītis”. Gandrīz tas pats sanāk, ja viņš pagriež tevi ar seju pret sevi. Viņš izbauda lēnu un dziļu iekļūšanu tevī, cieši apskauj un kaut ko čukst.

  Diagnoze. Viņš radis pie siltiem pīrādziņiem un mīkstām mājas čībiņām, lēna dzīves ritma un lai viss būtu “pa plauktiņiem”, lai arī orgasms pienāktu laikā un seksuālajā saskarsmē viss būtu iepriekš paredzams. Šis ir garlaicīgs memmesdēļiņa tips. Tik liels nūģis kā Karls Markss “Kapitāla” rakstīšanas laikā. Ja liktenis jūs savedīs kopā, tev būs lemta dzīve, kas izplānota pa stundām, pa retam ar seksu uz sāniem.

  “Universālais”

  Mīļākā poza: viss!

  Viņš ir unikāls – bezkaunīgs kā huzārs un laipns kā aristokrāts; rupjš un mīlīgs; nekaunīgs un kautrīgs; neprognozējams.

  Diagnoze. Tieši tāds vīrietis ir universālais mīļākais. Viņa lielākā kaislība ir sagādāt baudu sievietei. Viņš gan viņu apmierinās, gan arī par sevi padomās. Kādu pozu likt lietā, tam vairs nav tik lielas nozīmes.

  Ja viņš tevi mīl, būs gatavs iet caur uguni un ūdeni tevis dēļ. Tiesa, uz ilgu laiku viņu nepieturēsi – apkārt taču ir tik daudz pielūgsmes vērtu objektu...

  aaaa ja pats zini lielās veras pozu ..beigu beigās tak padalies ar citiem ar....
 • Jūs tiecaties lai jūsu jaut. tiktu pie interesantākajiem?
  Uzdodu jautājumus, jo ir ko jautāt. Gribu uzzināt viedokli vai parēkt, kā kuru reizi. Bet mani jautājumi tiecas tikai pēc atbildēm! :D
 • 20 Kāpec LV daļā ir 3 lpp ar jautājumiem, bet RU daļa 100 lpp ar jautājumiem?
  tapēc,ka krievu lapā ir vairāk lietotāju, kā sacīt aktīvu
  a te ir tikai kādi 20 varbūt,kas regulāri ienāk un kaut k oatbild un uzdod.
 • Kas notiek ar IRC jautājumiem?
  Pusdienās "ieskrēju" un aizdomājos par to pašu. Vai tiešām latvieši ir tupi baueri!? Reti esmu RU pusē, šodien intereses pēc iegāju, vai tur arī šitāds debīls murgs!? - Nē! Piedevām redzēju jautājumu - īsāk sakot  -  it kā šim tiekot dzēsti pat tādi, kur nepareizi saliktas pieturzīmes.    LĪMENIS! Kas notiek šeit!? Vienā brīdī vienārši iestājas poffigs, bet nu jāsāk "sist" - vienkārši jādzēš tās mentālās kroplības izpausmes un viss.
 • Kurš no nedēļas jautājumiem īpaši izcēlies?
  Mani šitais piedūra---> http://irc.lv/qna?id=328382
 • Jums patīk kad uz jautājumiem atbild ar garām atbildēm?!
  1. Atkarīgs no jautājuma.
  2. Patīk, ja uz manis interesējošo jautājumu atbild PA TĒMU, tad lai dragā kaut uz n-tajām lapām! Paldies cilvēkam, ja viņš cenšas man pasniegt savu pieredzi, zināšanas, patērē savu laiku, enerģiju utml. (Nu nav dela, ja atbilde ir, piemēram šāds te simbols :D   :DDD  (protams, ir reti izņēmumi, kad ir attiecīgi jautājumi, kad vnk... nu tas tā. )
 • Par foto jautājumiem..?
 • Palīdziet ar dažiem jautājumiem...
 • Kā atbildat uz IRC. jautājumiem?
 • Tu atbildi uz visiem jautājumiem vai arī..? - >


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system