Labākā atbilde
-
0 0
giena (55) 3 (807)28 19 g
Tapēc, ka tadu cilvēku ir palicis mazakumā, un mazākums jau netiek atbalstīts...

Atbildes
-
0 0
sweet69i 5 (2705)1517 19 g
varbut tas ir cilveks kurs nezin ka atkal tiks piekrapts tiesi no ta pasa cilveka kurs izdarijis pari tev:(

-
0 0
Drogas 5 (3047)2616 19 g
Cilveku vertibas skala izmainijusies. Materialisms ceļas,dveseliskums krit

-
0 0
iive 7 (41980)2616 19 g
taadeelj ka ne vnm vjag piedot, un ja to censhas dariit vnm tas tas cilveeks tieshaam ir mulkjis jo nemaz nepadomaa par sevi.. piem manu piedoshnau nav pelniijis neviens, neveelos nepiedodu... pashi vainigi ka kko nepareizi izdara..:D

-

-

-

