Labākā atbilde

  1.  0 0

  Bumbastic 2 (358)12 10 g  

  Man liekas, ka viņām vienalga, precēts vai ne, ja patīk - grābj ciet.
  Vēl ir tāda lieta kā sieviešu psiholoģija. Sievietēm patīk vīrieši, kuri patīk citām sievietēm. pat nezinot, kas tas par cilvēku, ja, piem, draudzenes stāsta, cik šis foršs (draudzenēm, tātad, viņš patīk), ir krietni lielāka iespēja, ka sievietei tas keksis tikšanās gadījumā patiks. Ja nebūtu informācijas no draudzenēm - keksis kā keksis - paietu garām. Nu kaut kā tā.

Atbildes

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 10 g  

  Jebkura sieviete ielaidīsies attiecībās ar jebkuru vīrieti, ja būs pārliecināta, ka par to neviens neuzzinās.! Lūk, morāle.!

  1.  0 0

  giena (46) 3 (807)17 10 g  

  tas nozime, ka sievietem pasham nav sakartota personiga dzive...

  1.  0 0

  filleange (31) 3 (577)14 10 g  

  vai esi padomējusi par to kāpēc precēti vīrieši ielaižas atiecībās ar citām sievietēm???

  1.  0 0

  naidena (45) 4 (1923)24 10 g  

  :))) tāpēc, ka visi foršākie vīrieši pēc 25.g ir precējušies...

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420109 10 g  

  Nu man viņas žēl...

  1.  0 0

  vijeens 6 (13889)3313 10 g  

  Vai sievietes ielaižas vai tomēr VĪRIEŠI???!!! Ja ir pieprasījums-ir piedāvājums.Un ne vienmēr ir apprecējišie īstie partneri...iemesli ir dažādi...kāpēc dzīvo kopā un neizšķirās-arī iemesli dažādi.Nevajag visu mest pār vienu kārti...kas ir staigātājs-tas staigās--kaut putna pienu 6 x dienā ēdīs.

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

    gribās taču! - un tad vai nav vienalga..precēts vai neprecēts

Līdzīgie jautājumi

 • Kādēļ daudzas/us piesasta attiecības ar precētu parnteri?
  Tā viņām ērtāk... -nav par to precēto jārūpējas ikdienā... :) Un ja apnīk var vieglāk pasūtīt... Viņas no tādām attiecībām saņem tik izklaidi ko meklē... bet visas rūpes un negācijas saņem sieva...
 • Vai veidotu attiecības ar precētiem cilvēkiem,vai ne?ja viņs būtu nelaimīgi ieprecējies!?
  Ir tāds bauslis "Tev nebūs laulību pārkāpt!"

  Tam cilvēkam varbūt ir radušās nelielas domstarpības, cilvēkam uznākušas īslaicīgas šaubas par laulības nākotni, tādēļ viņš meklē citus cilvēkus, lai remdētu savas sāpes.

  Manuprāt šādām attiecībām jābūt platoniskām līdz laulības šķiršanai, bet tiklīdz krīze pārvarēta jābeidz citas attiecības.
 • Kompromiss sievietes un vīrieša attiecībās.Kā to izprotiet?
  Savstarpeejaa vienoshanaas
 • Sievietes -> Kā Jūs justos, ja Tava džeka dzīvē ienāk meitene no vecajām attiecībām?
  Nu viss jau ir iespējams. Skatos uz viņu kā uz cilvēku - iepriekš ir izveidojušās labas attiecības ar puišu bijušajām.. bet tik tādā gadījumā, ja šķiršanās nav notikusi manis dēļ
 • Vai sekss ir attiecībās sievietes pienākums?
  Tas nav pienākums ne vienam ne otram, tas ir vnk neatņemama attiecību sastāvdaļa. Nebūs sexis, sāksies sānsoļi no tās puses kura nedabū. Dabīgs process. Lai attiecības neizjugtu, nedrīkst būt iztrūkumi, kaukā jākompensē, vai kā savādāk jāmeklē risinājumi.
 • 20 Jūsu prāt, kas ir galvenais attiecībās, no vīrieša un sievietes puses? (Neliels apraksts)
  Klau, bet tā nevar nodalīt, kam jābūt no vienas un kam jābūt no otras puses, ja grib ilgstošas, superīgas attiecības. Tu saki neminēt mīlestību, bet tas jau ir tas pats galvenais! Un tam jābūt no abām pusēm. Dzirkstij jāiet no abām pusēm, nevis tikai no vīrieša. Abiem ir jāciena otru, abiem jābūt aptuveni vienādiem mērķiem dzīvē (piekritīsi taču, ka grūti varētu būt kopā, ja viens vēlas klaiņot pa pasauli, bet otrs tikai sēdēt mājās, piemēram). Abiem ir jābūt līdzīgām vērtībām. Tām nav jābūt vienādām, tāpat arī interesēm na jābūt vienādām, bet tāpēc ir jābūt cieņāi vienam pret otru, lai spētu saprast otru un novērtet to, ka viņam ir savādākas vērības un interess un ka tās arī var dot kādu labumu pašam. Abiem ir jālutina sava otra pusīte. Nevar būt tā, ka tikai viens ir tas saņēmējs, bet otrs tik dod un dod visu no sevis. Nevar nodalīt, kam obligati jānāk no vīrieša puses un kam no sievietes, jo lai attiecības izdotos, abiem ir jāiegulda līdzvērtīgs darbs tajās. Tas, kurš gatavos est, mazgas traukus, iznesīs miskasti jau ir sekundāri un jānolemj kopā.
 • Jaut;ajums Jums sievietes. Pēc cik ilga attiecību laika ir pienācis laiks pārgulēt ar draugu?
  liidz ko abi paarliecinaati par visiem 100% ka gribat=)
 • kas tā ir pa vielu ko ielaiž tevī,lai tu nedzertu?
  uiKā jau minēja, tas visdrīzāk bija disulfirams kombinācijā ar etanolu, jeb alkoholu. Tas novērs pilnīgu alkohola sasķelšanu, tādējādi tā starpprodukti (acetaldehīds) uzkrājas un izraisa to nelabo dūšu. Tādu pašu efektu var dabūt arī ar, piemēram, cefalasporīnu grupas antibiotikam vai metronidazolu, kā arī ar sulfonilurea klases hipoglikēmiskajiem preparātiem, ko lieto diabēta slimnieki.
  Bet var izmantot arī citus preparātus. izvēle ir plaša (Naloksons, Naltreksons, neiroleptiķus (haloperidolu), dopamīna receptoru antagonistus (bromokriptīnu), serotonīna selektīvos receptora inhiibitorus (fluoksetīnu) u.c.).
  Redzi, alkohols bloķē kalcija ieplūšanu šūnā. Tai trūkst kalcija, tā saražo daudz receptoru uz savas virsmas. Tikko kā pārtrauc lietot alkoholu, vai iedzer līdzekli, kas nomāc alkohola efektu, tā tūlīt tas aizturētais kalcijs nenormālos daudzumos gāžas iekšā šūnā un tas varbūt neizraisīs to slikto dūšu kā disulfirama ievades rezultāta akumulējies acetaldehīds, bet nenormālas muskuļu spazmas, trīci un pat halucinācijas gan tā var izjust, nemaz par citiem efektiem pat nerunājot.
 • Kāds ir nosaukums ielai uz kuras ir tava māja/dzīvoklis?
  Centra iela, Rīgas iela, un Rīgā ir Maskavas iela. :)
  Maskačka rullē!!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system