Labākā atbilde

  1.  1 0

  Nikolaa 5 (3274)37 11 g  

  Nomaini savu draugu/paziņu loku... jeb mainies vispirms pati.
  Tad Tev nebūs apkārt tādu cilvēku.

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 11 g  

  Tev kaut kāda rūgta pieredze.   Tikpat labi, kāds džeks var uzparsīt, kāpēc latviešu sievietes ir tik izlaistas un ///. Jā, protams, ir gan tādi, gan šitādi. Un ir tādas un šitādas.
  Ja Tev liekas, ka latviešu veči izturās kā pret mājkalpotajām, apprecies ar kādu musulmani, vai vismaz padzīvo kādā austrumu valstī, tad Tev vairs tā neliksies. Katrs nosaka pats/-i, kā pret viņu izturas citi. Ja ļaujas, tad nav nekāda brīnuma.

  1.  1 0

  KEPKE (36) 7 (39830)425167 11 g  

  Vienkāršs piemērs (protams, ka ir trīs miljardi pretēju piemēru):
  - vīrietis veic fiziski smagu darbu, saņemot par to 300Ls.
  - sieviete strādā par sekretāri un saņem 600Ls.
  Tā kā sieviete pelna vairāk, tad vīrietim jādara visi mājas darbi?
  Manā uztverē vīrietis rūpējas par mājas/dzīvokļa/transporta tehnisko pusi. Respektīvi, lai viss tas ar ko sieviete strādā mājās: plīts, naži, gaisa nosūcēju, veļlas mašīna, trubas, televīzija, krāsns strādātu un lai auto ar ko sievietei braukt pa veikaliem vienmēr būtu kārtībā. Sieviete attiecīgi eksplotē visu to.

  Vienīgais izņēmums ir sieviete ar bērniem, kura vēl strādā, jo kā jau minēju augstāk viņa pelna vairāk! Agrāk bija vienkārši, sieviete auklējas ar bērnu, vīrietis nodrošina ar pārtiku.
  Dēl iedzimtām ģenētiskām "huņām" bērns arī mūsdienu variantā auklēsies ar māti un tāpēc arī sievietes pukst par to, ka vīrieši nepalīdz.. lai gan pašas gribēja vienādas tiesības strādāt

  1.  0 0

  LATcore 3 (604)24 11 g  

  Savā ziņā pievienojos Vangs teiktajam, par tādi un tādi.. Lai nu kā, laikam tev ir gadījies satikties ar neīstajiem.. Protams, pats arī ar to saskaros, kad diemžēl draudzenes ģimenē pieklājas, ka vīrieši traukus nemazgā un ēst negatavo.. Protams, tam visam pa virsu vēl, ka aiz sevis nenovāc.. Neizprotami, bet fakts..

  1.  0 0

  predator1989 7 (22466)4939 11 g  

  Tur tu neko nevari mainīt, vienīgais pats nekļūsti par tādu, tad jau viss būs labi.

  1.  0 0

  liana1990 4 (1821)1814 11 g  

  Ui ne paldies-nezinu kur Tu tadus esi atradusi!
  Bet man ta nav gadijies- Latviesu viriesi patiesiba ir loti maigi un jutigi-romatiski!Protams ir ari savi iznemumi..... Tadiem vnk skiet ka tada veida vini izrada milestibu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system