Labākā atbilde

  1.  0 0

  normys 5 (3759)124 10 g  

  Jāapēd tās drosmes zāles un vienā mirkl''i jāpasaka viss. Savādāk nevar.

Atbildes

  1.  0 0

  ppd 6 (5471)128 10 g  

  aizeju un pasaku!
  kur problēma?

  1.  0 0

  Ginekologs 1 (112) 10 g  

  Uzsaucu kadu dzeramo.Bet Tev jautatu numuru-tad pukes konfektes,pateiktu,ka esi skaista un ka veletos Tevi uz muzu ka jau reizi tas bija.

  1.  0 0

  nLighted (29) 7 (47187)51356 10 g  

  Nesaku neko, tas pats par sevi sanāk

  1.  0 0

  neliete 6 (9684)2414 10 g  

  palaizhot rokas :)))

  1.  0 0

  iniite 4 (2304)310 10 g  

  Skaidri un gaiši visu pasaku!!!!

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  skatos skatos skatos..:D

Līdzīgie jautājumi

 • kapeec cilveeks ir tik egoistisks attieciibaas-vinsh var visu,otrs neko/vinjam saap otram tip ne?
  Ja ir normālas, abpusējas attiecības, egoisms kā tāds izmirst, nepastāv, ja nu vienīgais kaut kādi iz iepriekšējām attiecībām gūtām traumām, audzināšanas, bērnības vides, gēniem  -bet tas noslīpējas, ja attiecības tiešām ir ABPUS"EJAS un nenorobežojas tikai ar fatastisku seksiņu, bet kaut ko vairāk.
  Egoisms - aizstāvot "egoismu" ... No sākuma varbūt vajadzētu izanalizēt situāciju - un PIRMKĀRT !  VAI JŪTAS IR ABPUSĒJAS? te varētu es savu atbildi arī BeiKt.. :)
  Tevis aprakstītā situācija ir paŗāk īsa, lai varētu izdarīt secinājumus, bet man izskatās, ka viena no iesaistītajām personām ir ļoti iekērusies subjektā Nr.2. Bet ir viena problēma - NEKAD NEVIENS NEVIENU AR VARU VAI LŪGŠANOS nepiespiedīs mīlēt otru. Var līst pa zemi, var likt upēm tecēt pretējā virzienā, nest no debesīm zvaigznes uttt - nelīdzēs - kas nav bijis vai vienreiz zaudēts , tam nav lemts būt. Parasti, ja'- dzirdam - Kāpēc Tu esi tāds? Kāpēc Tu mani nemīli? Kas man vēl jāizdara, lai Tu mani iemīlētu? Lūdzu, paskaties uz mani, Lūdzu, iedod bučiņu?, Lūdz, lŪdzu, Lūdzu, Lūdzu.... Poffig veņiki - un nekādā gadījumā MANIS aprakstītajā variantā NEDRĪKST cilvēku saukt par egoistu. Nu nevar pavēlēt sirdij. Nepiekrītat??? Lūdzu - dzīve te daudziem tikai , var teikt skaistākajā starta momentā - gan būs iespēja paŗliecināties. :) (protams, ir izņēmumi, bet tie ir ļoti, ļoti reti). Otrkārt - egoizms normas robežās būtībā ir cilvēka pašaizsardzība - bailes. (Bļāviens, man pašam nop sevis brižiem ir bailes, kur ta vēl otram cilvēciņam :D ), kas iemantotas var būt dažādos ceļos, bet paŗsvarā no iepriekš piedzīvotā, iepriekšējaš attiecības utt.
  Protams - tas cilvēks, kurš iemīlējis līdz ausīm, viņa domāšana ir bišku (pat ne bišku, bet reizēm pamatīgi) nobīdīta pa fāzēm, līdz ar ko viņa duļķainajā skatienā otr izskatās peč egoista, bet nevis vnk pēc cilvēka, kura sirdī NU NAV TAS PIRMAIS! Bet - vai tamdēļ so cilvēku var saukt par egoistu?
  OOOOO!!! Ja tas otrs blefo, saka, jā es Tevi mīlu, es Tevi precēšu, es Tev visu mūzu būšu uzticīgs/-a, bet tai pat laikā laiž ar citiem, ka tik no Tevis izsūkt naudiņas vai citas delas - bet tas vairs nav egoizms, bet NELIETĪBA! Un tas jau ir cits stāsts!
  Jā, man pašam ir bijis pilnīgi identiskas situācijas... kārpījos, ārdījos, situ ar kulaciņu savā vaŗgajā krūtī... sāku neieredzēt utt... pagāja laiks, es paskaidrojos (luche vsego mnogo vodki i mnogo bab "Russkaja ribalka" :D ;) ) UN ES SAPRATU, KA VI"NA NEIJA EGOISTS, BET VNK ES NEBIJU VINAI SIRDĪ ... un viss. Daudz gadu pagājis, esam labi draugi, pagātni nepieminam, tik vien kā dažreiz pats smejoties atceroties savu infantīlo stulbumu un EGOISTISKO VĒLMI piespiest otram iemīlēt mani...    Man tie cirki, starp citu, ir piedoti, viss oki.
  Un zini, esmu savā adresē saņēmis vaŗdu egoists - un dažreiz ir nepatīkami (sāpju vairs nav), ka cilvēks neprata novērtēt manu atklātību un godīgumu, kad teicu: Mēs pa nopietnam nekad neb;ūsim kopā, mēs varam draudzēties un pa retam šad tad tā dziļāk padraudzēties, bet nekas vairāk. " Tajā brīdī oki - saprata, ar prieku piekrita. Paiet laiks (laikam labāku nesadabūja (labi, nirdzu), sākas voot - Tu tāds un šitāds... saku - sory, jaukum, es ta'ds pats kāds biju sākumā, ta'ds esmu!    .... bet es tagad Tevi mīlu un Tu esi EGOISTS, ka Tu mani nē!!!!!!!   JOPPERNIJ TEATR! Bļ .  es vēl tjipa vainīgs esmu -      
  Ai, labi, viss, alles, the end. :)
 • Ar ko tevi pievelk mūzika?
  Ar tām izjūtām, atmiņām kas mani saistās ar katru dziesmu.
 • Kāpēc mani tā pievelk dzeltenā krāsa?
  Varbūt tāpēc ka tā ir tava mīļākā krāsa? Čista ja tā padomā no elementārās puses.
 • Vai jums ir tetoveejums,ja nav vai veelaties?
  pagaidaam nav bet gribeetos kpc gan nee?
 • Tīra kaklasaite pievelk zupu?
  Braisas profils ja nemaldos???     Viss, kas tīrs parasti nezināmā veidā pievelk netīrumus.. nez kāpēc tā?? Tas laikam tāpat kā bija ar manām džinsām aizvakar.. 30 min laikā bija gan dubļi virsū, gan zāle, gan asinis un viss pārējais.  
 • ko juus veelaties sasniegt naakotnee?
  Nu es beidzot saku darit to ko gribu,pabeidzu gela nagu kursus,un talakie plani ir vizaziste,nokartot tiesibas un nopirkt masinu,vienvard sakot lenitem uz prieksu:):):)
 • ko shovakar veelaties dariit?
  aizbraukt uz jūru un pastaigāties...
 • juus veelaties bernus ja jaa tad cik un dzimumu :))
  Jā,bērni ir mana "stihija". :)
  Tā kā mums jau ir meitiņa-peciņa,tad nu kā nākamo,protams, ka gribētos puiku,bet...kā dieviņš būs lēmis,tā būs. :)
 • ko juus veelaties no shiis vasaras?
  Beidzot kartigi atpusties no visa un no visiem... veltit laiku sev nevis citiem ka pedejos cetrus gadus...
 • Kā tad īsti ir ar tām attiecībām? Pretpoli pievelkās vai tāds tādu atrod?
  Abi varianti. Un gadās, ka Tāds nemaz Tādu nemeklēja, bet satikās un dzīvo laimīgi! Ir gadījumi, kad Tāds atrada tieši Tādu, kādu meklēja, bet kopā būšana galīgā pak..ļā!  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system