Labākā atbilde

  1.  0 0

  Keith (34) 6 (14021)31024 14 g  

  Reliģija, manuprāt, balstās uz tās sludināšanu un tālāku izplatīšanu, mācot cilvēkiem noteiktas lietas, tādā veidā gudri un likumīgi skalojot tiem smadzenes. Es nepiederu nevienai no ticībām, nepielūdzu dievu un neticu tam. Dziļi sirdī ticu, ka tāds pastāv, bet man tas nenes nekādu labumu, jo tik pat dziļi es ticu, ka pastāv arī sātans, kas, pēc visa spriežot, man patīk labāk.

  Es vados pēc saviem uzskatiem un tie ir ļoti mainīgi.

Atbildes

  1.  0 0

  munkss (37) 8 (207590)535196 14 g  

  Budisms NAV reliģija, bet gan Vienkarši Mācība

  Pats esmu dzen budists ar 16 gadu stāžu  - no 6 gadu vecuma - esmu iemacījies neiejaukties un nerisinat citu problēmas, bet tikai savu neprasmi saskarsmē ar apkartejo Pasauli

  Tici vai nē, bet es jebkurā Dievnamā neatkarīgi no konfesijas jūtos pacilāti kopēja lūgsnā.

  Nav svarīgi, ka neesmu katolis, luterānis, anglikanis, jūdaists, musulmanis, krisnaīts, daoists vai sintoists - es vienkārši jūtos labi, kur cilvekus vieno VIEBOTS Kosmiks Saprāts

  Ka viņu sauc - Dievs, Allāhs, Krišna, vai kāds cits - mani neinteresē - Dievs - kosmiskais saprats un likumi ir vieni un tie pasi.

  Starp citu, gints000, vai gribi veikt ar mani Saulgriešos, kristiešu Ziemassvētkos veikt nelielu tūri pa apkātejām 5-6 un 4-5 dažādu konfesiju Dievnamiem mana apkārtne?

  Dzīvoju staerp Sapņu Fabriku un Salu tiltu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system