Labākā atbilde

  1.  0 0

  normys 5 (3759)124 13 g  

  Nevar. Mana sieva aizgāja pie cita, bet es naidu nejūtu. Lai cik man tas bija sāpīgi, esmu viņaia savas sāpes piedevis. Un ļāvis iet. Man paliek tie gadi, kuri mums bija. Un viss tas labais, ko viņa šajā laikā man ir devusi. Es pat nespēju dusmoties uz viņu. Tikai sirdī tāds liels tukšums un sāpe.

Atbildes

  1.  1 0

  udaka2 1 (144)1 13 g  

  Iekšējo pārdzīvojumu var aprakstīt, nospraust viņu kā ar stīgu, atvieglināt viņa sasniegšanu, bet nav nekad iespējams radīt viņu priekš cita. Nevienam nevar ar loģikas spēku uzspiest ticēt Dievam, tādēļ, ka nevienam nevar rupjā kārtā no ārienes uzspiest iekšējo pārdzīvojumu, ja viņš pret to aiztaisa acis. Tomēr nevienam nav tiesības, ja viņš no iekšēja pārdzīvojuma izvairās, taisīt negatīvu slēdzienu. Bet no piedzīvojuma patiesībā izvairās katrs, kas turas pie intelektuālās prāta kritikas, kas argumentē un pļāpā tur, kur vajadzīgs darboties.

  1.  1 0

  udaka 6 (11593)237 13 g  

  Iekšējo pārdzīvojumu var aprakstīt, nospraust viņu kā ar stīgu, atvieglināt viņa sasniegšanu, bet nav nekad iespējams radīt viņu priekš cita. Nevienam nevar ar loģikas spēku uzspiest ticēt Dievam, tādēļ, ka nevienam nevar rupjā kārtā no ārienes uzspiest iekšējo pārdzīvojumu, ja viņš pret to aiztaisa acis. Tomēr nevienam nav tiesības, ja viņš no iekšēja pārdzīvojuma izvairās, taisīt negatīvu slēdzienu. Bet no piedzīvojuma patiesībā izvairās katrs, kas turas pie intelektuālās prāta kritikas, kas argumentē un pļāpā tur, kur vajadzīgs darboties

  1.  0 0

  Subaruart 3 (616)25 13 g  

  Instinkts! Nevienam negribas zaudeet......  kaa arii palikt vienam..... tatad vajag saiet naidaa, lai rastu sevii attaisnojumu skirshanai......  

  1.  0 0

  diabolo 6 (9017)338 13 g  

  vienā tējas tasē!? Ou-jēēē!!!

  1.  0 0

  raspberry 4 (1990)49 13 g  

  tas viena otru papildina

  1.  1 1

  Regina 1 (155) 13 g  

  No mīlestības līdz naidam ir viens solis. Tā ir un to ir pierādījusi cilvēce gadu simtos. Un tur nekas nemainīsies. Neviens jau nemācās no citu kļūdām un'spītīgi atkārto to, ko citi pirms mums jau darījuši. Ja tā nebūtu, tad mūsu dzīves būtu daudz, daudz savādākas - būtu mazāk sāpju, ciešanu, nesaprašanās utt. Vienmēr ir bijis tā, ka mīlestību nonāve viens, bet otram ir jāizcieš sods. Un tam sāp.

  1.  0 0

  nLighted (32) 7 (47187)51356 13 g  

  Hm, labāk jau būt naidīgam, ienīst un nostāties pret visiem nekā vēlāk (justies tā kā normys)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system