Лучший ответ

  1.  1 0

  Ptaxa 4 (2036)1410 11 лет  

  Сразу ей сказать,что хочешь только дружить... Хотя маловероятно,что кто-то поверит :)))

Ответы

  1.  0 0

  Tigristaja 6 (10896)2619 11 лет  

  Bitj samim soboj.A to igra vse ravno rano ili pozdno budet razobla4ena

  1.  0 0

  Bon-Bon (29) 3 (576)26 11 лет  

  pomogi ej urokami,viguljaj s nej soba4ku,pomoj posudu..

Похожие вопросы

 • vai tev patīk flirtēt,...Kāpēc?
  Nu vispār jau tas ir diezgan jautri un ir arī patīkami saņemt uzmanību, kad sieviete flirtē.
  Bet nu tas viss protams, ja nav attiecību, ja ir attiecības, tad esmu vienas sievietes vīrietis, bez tam var jau to dazkārt arī darīt ar otru pusīti :)
 • Shodien kāds ar tevi flirtēja???
  Divas viesmīles kafejnīcā, sēdējā un jautri pavadījām laiku visi pasmējāmies, viņas pat negribēja iet apkalpot citus, tajā kafejnīcā nosēdēju kaut kur 3h un izdzēru daudz tējas.   , bet prieks, ka tik jautri cilvēki mēdz strādāt šādās vietās, vismaz par dzīvi varēja skaļi paņirgt.
 • Kāds ir Tavs flirtēšanas IQ?
  Pašam šķiet, ka FLIRTA GURU!  :D Tikai reālajā tie rezultāti tādi pasūd...i.  NU BET! Kas tur slikts, ja pirmajā romantiskajā vakarā es paprasu parādīt "vāveri" vai vismaz ats..    
 • Kā pareizi flirtēt?
  Mani pārsteidz te dažu sieviešu noliegums flirtam. Nezinu nevienu sievieti, kas to neizmanto savā dzīvē. Katrs smaids, nolaisti acu plakstiņi , kautrs sārtums vaigos, tas viss uz vīrieti tiek iedarbināts kā flirts. Neesmu pamanījusi, ka man apkārt esošās sievietes ar mani runātu tā, kā ar vīrieti, kurš viņu interesē. Šķiet, ka te daža laba tomēr neizprot vārda FLIRTS nozīmi. Topošai raksniecei būtu jāzina šī vārda sinonīmi - aplidošana, koķetēšana, mīlināšanās. Nu nošaujiet mani, ja pierādīsiet, ka neesat savam vīrietim ne reizi pieglaudušās, sievišķi uzsmaidījušas, pieskārušās maigu rokas pieskārienu.
  Bet atbildot uz Tavu jautājumu, Tavā gadījumā Tavs vīrietis Tev nodemonstrēja , ka viņam trūkst uzmanības , un tikai.:)) Vajadzēja vien burvīgi viņam uzsmaidīt un noskūpstīt uz vaiga, un viss tiktu aizmirsts.
 • Kā tu parasti flirtē? un vai tu to dari apzināti?
  ja cilvēks ieinteresē,tad flirts sāk aktivizēties,un tad jau nu kā sanāk, tā nu ir,man šķiet tas notiek neapzināti
 • Vai Tu spēj noteikt flirtēšanas stilu?
  uh, pat nezināju, ka ir vairāki tipi, kaut kā nebiju to piefiksējusi. ja jau flirtē, tad apvieno visus tipus kopā :D
 • Vai flirtēšana ir uzskatāma par ieroci attiecību veidošanā?
  Vsp jā, un arī par pavedināšanas spēku ...
 • vai tas ir normāli kad aizbrauc pie itkā savas otras pusītes ,bet tā visu laiku ar kaut ko flirtē pa telefonu un sarakstās ????
  godīgi, es būtu apgriezusies uz papēža un aizgājusi prom pa to pašu vietu pa kuru ienācu... bez tekstiem un liekiem komentāriem, ja nav tad nav, pasaulē ir vēl citi cilvēki.... bet es tā izdarītu... vienreiz vienu puisi tā atstāju, bik gan cita iemesla dēļ- viņš iegāja veikalā pirmais un veikala durvis man aizcirtās deguna galā, vnk apgriezos un aizgāju mājās ja nav ta nav... a ko darīt ka esmu radusi dzīvot ar pieklājīgiem cilvēkiem :D baigi traki izklausās no malas, ne? :(

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system