Labākā atbilde
-
1 0
arnitka (42) 6 (9459)2538 19 g
kada starpiba kur nokartot savas vajadzibas!? pastastisu kaut ko no dzives... biju helsinkos, a tur parka ari katram savs wc, tacu ir atskirība - viriesiem sis prieks ir bezmaksas, bet sievietem jamaksa 1 eiro. protams, ka biezi vien no viriesu wc iznaca lauka kads meitens.

Atbildes
-
0 0
daceens 6 (7316)238 19 g
kkāds stulbums! kāpēc sievietēm jāmaksā 1 eiro, bet večiem nē?
nu, ja mēs runājam par tualetēm pasākumos, tad var jau arī taisīt kopējās vai tā saucamās būdiņas, kur pa vienam iet... nu teiksim ja pasākums ir kkādā estrādē un visi ir mēreni apkodušies un ir vienalga,
bet kopējā WC pilsētā... nu neeeeee
-
0 0
nahNiku (38) 6 (9179)2517 19 g
a man ar vienalga...kojās regulāri uzturos dzēku galā un tad jau arī eju uz džeku tualeti... :D

-
0 0
siikaa_ragana (39) 4 (1759)415 19 g
Nezinu! Nu tas laikam ir domāts tām dāmām, kas ģībst ikreiz, kad ierauga vīrieti tuvāk par diviem metriem! :))

-
0 0
xtiina (41) 4 (2455)621 19 g
domāju ka tik un tā atsevišķas tualetes ir nepieciešamas, jo ne jau visi pasākumos pieliekas kā cūkas! (nekas personisks)
taču man piemēram nepatīk vispār pasākumos izmantot WC, jo vienmēr ir viss aizmīsts (sorry par žargonu), pretīgs, smird.. utt...
