Labākā atbilde

    1.  3 0

    Odium77 7 (43719)3419 12 g  

    Kāds gaida kad kāds cits atbildēs, lai izdomātu ko atbildēt. Ir tādi kas vispār neatbild. tad vēl iemaldījušies nereģistrētie. un moš kāds spiegs.

Atbildes

    1.  2 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 12 g  

    Laikam tāpēc, ka ir cilvēki kuriem patīk tikai lasīt, nevis rakstīt

    1.  2 0

    weronika800 6 (18518)3527 12 g  

    man arī tā ir bijis,paskatos,bet atbildēt nav ko

    1.  2 0

    courageblack 2 (409)213 12 g  

    Interneta Boti lasa bet nemāk atbildēt

    1.  1 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529380 12 g  

    Tāpēc, ka grūti uz sitienu atbildēt.Pārcilvēciski jautājumi.

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 12 g  

    Nav tik traki, uz doto brīdi, piemēram, šim jautājumam ir 6 atbildes, skatījumi 17. Ir ok. Ne jau visiem gribas atbildēt, ir, kam vairāk patīk lasīt.
    Domāju,  jāsāk panikot, kad uz Tavu jautājumu būs viena atbilde un 1700 skatījumi. O!   

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system