Labākā atbilde

  1.  1 0

  Dobrovica (36) 1 (210)2 10 g  

  tas ir jaunības maksimālisms,kad liekas viss ir iespējams un sasniedzams.

Atbildes

  1.  0 0

  madis (30) 1 (194)1 10 g  

  impossible is nothing

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  mm... njaaa.. :D
  nez. :D

Līdzīgie jautājumi

 • Kā jums šķiet sapņi ir mūsu smadzeņu radīti murgi vai no kāda tur augšā zīme?
  ir leņķis, ka sapņi ir neapzinātā astrālā ceļojumā piedzīvotais, tik pakropļots.
 • Vai Jums ir bijis kāds smadzeņu satricinājums?
  Jā bērnībā pēc autoavārijas + vēl lauzta kāja. Nevienam nenovēlu.
 • Kas ir smadzeņu skalošana?
  Tas ir kad tu cilvēks ņem šo un mazgā to, ko vēl var atmazgāt. :)

 • Sapņi ko tie liecina par smadzeņu darbību?
  to ka aktīvi strādā... :P vel nav atrofējušās :D mna piemēram biežāk sanāk pamurgot par saviem instruktoriem pēdējā laikā, bet nu tas nav brīnums mīl viņi mūs pamocīt
 • Pelēkās smadzeņu krokas nevēlaties iedarbināt?
  Gēnu konversiju. Bļe, atradu gan!
 • Cik ilgi ir jāslimo ar smadzeņu satricinājumu ?
  Domāji - jāievēro mierīgs režīms, kādas tabļetkas jādzer utml.? Atkarīgs no Tava organisma individuālajām īpatnībām, traumas gūšanas apstākļiem, stipruma. Labāk, protams, gulēt, neļurkāties, nekratīties apkārt, nenoslogot ne fiziski, ne morāli/domājot. Cik ilgi  šis režīms ir jāievēŗo, sekojot izmaiņām analīžu, apsekojumu rezultātos.  var pateikt tikai ārsts.
  Skatos, esi profilu uztaisījis, raksti pareizi, bez gramatiskām kļūdām  , sadaļa arī izvēlēta pareiza... hm - klau, griezies pie ārsta un taupi sevi (nu tas tādā gadījumā, ja ar Tevi tas ir reāli noticis...Tu ar smadzeņtirkšķi raksti labāk , nekā liela daļa virtuālajā pasaulē bez  ). Bet tā, iz dzīves - no pāris dienām līdz pāris nedēļām. +Odium77.
 • Kāpēc tur Ziemeļkorejā ir pie varas tas pončiks, kura smadzeņu toč nav?
  Pončiks tikai turpina sava tēva iesākto. Tāda ir valsts varas nostāja pret pārējo pasauli. Tāda politika nerodas vienā dienā vai caur vienu paaudzi, tāda ir Z-korejas nostāja jau gadiem ilgi un neko tur nepadarīsi. Pat valsts varas gāšana tur neko nelīdzēs, jo tie cilvēki ir nozombēti un tic, ka D-Koreja un ASV ir valsts lielākie ienaidnieki, kuri jāiznīcina. Tā ir kā slimība, no kuras izārstēties tauta varētu tikai pēc vairākām paaudzēm.
 • Politiskā smadzeņu skalošana krievvalodīgajiem?
  Eh, tā puse tamborē visādus brīnumus jau no sākta gala, jo zina, ka cilvēki tam noticēs. Un tas tiešām ir viegli! Turklāt tas notiek jau gadu desmitiem, ne tikai tagad. Man tiešām žēl, ka tik daudzi uzķeras.
 • Azartspēles, - viegli iegūta nauda vai smadzeņu skalošana?
  Smadzeņu skalošana, pazaudētas milzīgas naudas summas - manai mammai kādreiz piederēja spēļu klubs - pati savām acīm redzēju kā visdažādāko vecumu cilvēki vnk degradējas un notrulina savu apziņu, sēžot tur un truli spaidot podziņas! Kādas summas tur griezās, nevienam nenovēlu tādu nelaimi kā atkarību no šīs lietas, tad labāk smēķēt vai iedzert :/
 • Ko Jūs kolekcionējiet? Es, piemēram, savus smadzeņu satricinājumus :)
  es skaistu veļu...!!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system