Labākā atbilde

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    un kaapeec kerlings ir meesls? m?

Atbildes

    1.  2 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    tape ka tev galva tukša kā spainis.....un driz birs zobi,ka zirņi....

    1.  1 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    Hokejs NAV mēsls. Tādēļ uz šo jautājumu atbilde neeksistē.

    1.  1 0

    meicha (37) 6 (7638)3519 18 g  

    Par gaumēm [arī sporta] nestrīdas.

    1.  0 0

    FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g  

    Tāpēc ka tu nēsi viņa cienītājs un tu aizvainoji sporta veidu kurš man vismaz ir interesants :D

    1.  0 0

    MataUndone 5 (3979)212 18 g  

    neesmu nekāda hokeja cienītāja, bet nu domāju, ka mēsls ir nevis pats sporta veids, bet gan tie cilvēki, kas ar savu uzvedību šo sporta veidu pārvērš par lielu dzerstiņu un kautiņu... basta :D es savu esmu teikusi, vairs par hokejfaniem nerunāšu. :)

    1.  0 0

    eschill 3 (888)312 18 g  

    par šito vien gribas ....Q(+_-)Q

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    kurs to teicis?
    ha tizli

    1.  0 0

    LanGame 1 (179)2 18 g  

    Hm ... Grūti pateikt, jo es tavam jautājumam gluži nepiekrītu ...

    1.  0 0

    sirmais911 (34) 4 (1095)25 18 g  

    hokis ir pats labakais un mesli ir tie kas tev buus mutee!

    1.  0 1

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    hokejs nav meesls...un tieshi taapeec uz tavu jautaajumu nemaz nav atbildes, jo shaadam jautaajumam nevajadzeetu eksisteet  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system