Labākā atbilde
Atbildes
-
2 0
melis26 7 (46902)4876 18 g
tape ka tev galva tukša kā spainis.....un driz birs zobi,ka zirņi....

-

-

-
0 0
FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g
Tāpēc ka tu nēsi viņa cienītājs un tu aizvainoji sporta veidu kurš man vismaz ir interesants :D

-
0 0
MataUndone 5 (3979)212 18 g
neesmu nekāda hokeja cienītāja, bet nu domāju, ka mēsls ir nevis pats sporta veids, bet gan tie cilvēki, kas ar savu uzvedību šo sporta veidu pārvērš par lielu dzerstiņu un kautiņu... basta :D es savu esmu teikusi, vairs par hokejfaniem nerunāšu. :)

-

-

-

-

-
0 1
liiguce (34) 4 (2050)411 18 g
hokejs nav meesls...un tieshi taapeec uz tavu jautaajumu nemaz nav atbildes, jo shaadam jautaajumam nevajadzeetu eksisteet

