Labākā atbilde
-
2 1
agneseTev (52) 7 (33013)4514 16 g
Dieva radīts ,ideāls organisms, turklāt domājošs:))) Tikai tāpat kā mūsu bērni, dažkārt kļūst nevadāms...:)) Bet kopumā, es cilvēkus mīlu:))).
Atbildes
-
-
-
1 0
emotionaless 5 (4172)1311 16 g
Cilvēks- neizprotama personība
Cilvēks- lelle ar ko kāds mēdz spēlēties
Cilvēks- lieta kura retos gadījumos apnīk
Cilvēks- robots, kurš ieprogrammēts, lai dzīvotu
Cilvēks- nervu kamols
Cilvēks- kā mazs bērns
Cilvēks- dažbrīd dzīvnieks
Cilvēks- ar sirdi un dvēseli
Cilvēks- mīlestības un naida pilns
Cilvēks- savas laimes kalējs
;) -
1 0
iive2 6 (16299)224 16 g
Cilvēks ir dzīva būtne, kas pieder pie Homo ģints un Homo sapiens sugas. Mūsdienās vienīgā sastopamā H. sapiens pasuga ir H. sapiens sapiens. Līdz nesenam laikam bija pieņemts uzskatīt, ka otra šīs sugas pasuga ir bijusi Homo sapiens neanderthaliensis, jeb Neandertāles cilvēks, kas izzuda pirms apmēram 30 000 gadu. DNS izpētes rezultāti liek domāt, ka atšķirības tomēr bijušās pārāk lielas, lai neandertāliešus varētu uzskatīt par cilvēkiem. Savukārt dati, kas norāda uz vairotiesspējīgu pēcnācēju radīšanas iespēju starp abām pasugām, liecina, ka tās tomēr pieder vienai sugai. Cilvēks pieder pie primātu kārtas.
Sapiens (lat. val.) nozīmē "gudrs", kas pamatā norāda uz cilvēka spēju domāt. Cilvēkiem ir augsti attīstītas smadzenes, kas tam dod iespēju abstrakti domāt, lietot valodu, apzināties savu esamību, kā arī veidot kompleksu kultūru un izmantot to, lai pielāgotos apkārtējai videi.
Cilvēku pārvietošanās uz divām kājām savienojumā ar veiklām piecpirkstu rokām un attīstītām smadzenēm dod cilvēkam iespēju izgatavot un izmantot sarežģītas ierīces, kuru plašā izmantošana atšķir cilvēkus no citām sugām.
Cilvēks ir sociāla būtne. Cilvēki rada kompleksas sociālas struktūras, kas sastāv no atsevišķām grupām, kas savā starpā sacenšas vai sadarbojas. Atsevišķām cilvēku grupām parasti ir vienoti uzskati, mīti, rituāli, vērtības, sociālās normas, kas kopumā veido šo grupu kultūru
Viena no kultūras sastāvdaļām ir reliģija. Reliģijās kā nozīmīgu cilvēka daļu parasti postulē dvēseli, kas parasti tiek uzskatīta par nemirstīgu arī pēc cilvēka fiziskās nāves. Cilvēku ar dvēseles, sirdsapziņas u.c. palīdzību raksturo arī daudzi filozofijas virzieni.
Homo sapiens pasugas Homo sapiens sapiens gēni ir par 96% identiski šimpanzes gēniem. Atšķirība starp cilvēka un šimpanzes gēniem ir aptuveni 10 reižu mazāka nekā atšķirība starp žurkas un peles gēniem. -
-
-
-
-
-
0 0
Martastante 2 (442)28 16 g
dīvainākais kas noticis zemes vēturē. tas kurš radīja cilvēku tagad sēž saķēris galvu un šausminās ko ir izdarījis :D
-