Labākā atbilde
-
0 0
sophisticated (36) 6 (11350)2619 19 g
Jā, un ne tikai dažiem, pārsvarā attiecībās galvenais ir sex, bet tā jau vsp ir saskare, kontakts.

Atbildes
-

-

-

-
0 0
daceens 6 (7316)238 19 g
Ja attiecības ir māja, tad sekss ir jumts - ideālos apstākļos var arī bez tā, bet tikai ideālos.
tāda arī ir tā nozīme.
-
0 0
raspberry 4 (1990)412 19 g
protams ka sex attiecibas ir vajadzigs bet tas noteikti nav galvenais

-

-
0 0
likky666 7 (27714)31026 19 g
man ir svariigi, lai man visu laiku pieveersh uzmaniibu... maybe tas ir egoistiski, bet savaadaak nevaru...varu saakt domaat pavisam par kaut ko citu... tiem, kam galvenais ir sekss, tiem nav iistas attieciibas... seksu var dabuut arii no prostituuteem...
