Atbildes

  1.  1 0

  archeens (33) 4 (1619)26 16 g  

  "Kas ir draugs? Kas vispar ir draudziba? Vai draugs ir tas, ar kuru Tu kopa tuse katru piektdienu? Vai draugs ir tas, ar kuru darba kopigas kafijas pauzes apspriežat pelekas dzives melnos jaunumus? Vai draugs ir tas, kurš nedomajot par greiziem skatiem un parprastiem nodomiem nakts vidu izsauks taksi un aizbrauks ciemos mierinat pat tad, kad vinu pasuta tris majas talak? Varbut draugs ir iemilejies mulkis, kura vieniga doma ir darit Tevi laimigu? Varbut draugs ir tas, kurš Tev aizdod naudu? Vai draugs ir tas, kurš Tevi uzmundrina vai ari tas, kurš pasaka acis visu, ko par Tevi doma? Vai var pastavet draudziba starp virieti un sievieti? Vai vispar var pastavet ista draudziba, kas nezudis laika gaita?

  1.  1 0

  Smilshu_pele 4 (1555)39 16 g  

  Draugs ir tas, kas vienmēr spēs tevi saprast, uzklausīt un palīdzēt kā arī atbalstīt visās situācijās. Draugs ir tas ar kuru kopā var smieties, raudāt un darīt muļķibas. Draugs ir tas, kas pateiks taisnību, lai cik skarba tā arī nebūtu.

  1.  0 0

  angellords (35) 2 (384)5 16 g  

  Draugs ir tas, kas tevi nekad nenodos, neaprunas un uzklausis visas tavas vvelmes un bedas un nesmiesies par tam!!!!!!!!

  1.  0 0

  enducis (40) 4 (1211)26 16 g  

  īsts draugs ir tas, kā pat kā tava otrā pusīte + brālis, bet nav ne viens, ne otrs, ar kuru vari dalīties par visu, būt kopā gan priekos, gan bēdās, tāds kam vari uzticēties. Ne par velti otrās pusītes mēdz bieži būt greizsirdīgas uz labākajiem draugiem

  1.  0 0

  Chellita (32) 1 (132)3 16 g  

  Draugs ir uzticibas perona!Un cilveks kurs tevi glabs neveiklā situacija!!

  1.  0 0

  sweetangel280487 (35) 4 (1435)37 16 g  

  Labs draux ir -  otrs Tu ...

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 16 g  

  Draugs ir tas, kurš zin par tevi visu, un joprojām mīl... :)

  1.  0 0

  kupidons (33) 2 (290)1 16 g  

  Diezgan.Reeciigs.Alkstos.Uzdzivot.Galiigi.Slims

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 16 g  

  draugs ir cilveeks kam tu vari uzticeeties un kursh tewi sapratiis vienmeer.....

  1.  0 0

  jancis21 (37) 1 (163)1 16 g  

  draugs ir tas kas grutos brizos neskatoties neuzsko paliidzees un nepametiis tevi nelaimee. un vienmer buus gatavs paliidzeet.

  1.  0 0

  barbara (38) 1 (150)1 16 g  

  draugs - mans prieks un acuraugs, manas nedienas un raizes, garozas no rudzu ma-a-izes....

Līdzīgie jautājumi

 • Draugs ir....
  ....aiiiiii-Draugs ir tas,kurš nevis piedzirda,bet Palīdz  nenomirt.../tā gan tāda sadzīves leksika/...bet zemteksts ir dziļu jēgu..Draugus Nekad  neizmanto. Tas būs pēdējais,pie kura iešu ko lūgt--pilnīgā tā mirkļa bezizejā.
 • Kas ir labāks? Draugs, vai draugs ar zālīti ? :D
  protams, ka ar zālīti!  
 • tew ir tāds draugs ... ???
  draugi ljoti laba lieta...protams ne vienmeer mees vinjiem uzticamies un vienmeer vinju muus pienjems :) bet varu droshi teikt ka sveshinieki ir labaaki draugi ne ka tie kuri jau ir tavi draugi :))) un es varu droshi teikt ka man ir kaads sveshinieks kuram varu droshi uzticeeties :)
 • kas ir draugs?
  jaa meiteniit, tu diezgan pareizi jau izteicies...draugs ir tas kas tevi miilees par to kaads esi, paliidzees, buus liidzaas.....neizmantos, un uzklausiis.....draugs ir tas kas vienmeer buus ar tevi......
 • kas ir draugs?
  Draugs ir tas kurs pirmaa rindaa skries pie tevis ja kautko vajag,kuram vari piedot ja pie izveeles uztaisa kaadu hui..nju labaak tev nekaa sev.Nu bet ja vinjam tas buus izdeviigi,tad dazreiz arii ar vinju var reekinaaties:))  nu un vel.kaa tur bija tas dzejolis?Draugs draugam roku deva,ienaidniex zobentinju:))
 • Mēle - tavs draugs vai ienaidnieks?
  Es maz runāju vairāk ļauju mēle pašai izpausties nevis mocīt balseni. Nu nez kas tur izspļaujas.. vienkārši siekalas tek darbojoties :))))
 • jums bērnībā bija iedomu draugs???????
  protams ka nebija man bija īsti draugi
 • kaads ir labs draugs???
  tads kura tev laikam nav,ja nezini,kas ir labs draugs
 • Vai tev ir LABĀKAIS DRAUGS?
  jaa   mazaijs_zarinsh
 • Labaakais draugs!
  <<Moderated>>

  Pazīstams ģīmis ne? =D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system