Labākā atbilde

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Atkarība - nav naudas, neatkarība - daudz naudas.

Atbildes

  1.  0 0

  mmmenarda (30) 1 (125)1 11 g  

  atkariba, ja tu izjuti pec kaut ka vajadzibu, neatkariba tev neko nevajag.

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 11 g  


  Atkarība ir stāvoklis, kurā persona jūt kategorisku vajadzību pēc toksiskas vielas, ja kavējas tās atkārtota uzņemšana.

  Atkarība no produkta nozīmē vajadzību regulāri lietot produktu, lai novērstu abstinences sindroma rašanos. Atkarība no produkta rada dažādas fiziskas un psihiskas problēmas. Par kāda atkarību var runāt no brīža, kad 12 mēnešu laikā tiek novēroti vismaz trīs no turpmāk aprakstītajiem simptomiem: * Pieaugoša izturība (kad nepieciešams uzņemt lielāku devu, lai panāktu to pašu efektu) * Palielinās uzņemtais daudzums vai lietošanas ilgums * Nepieciešama piepūle, lai kontrolētu lietošanu * Darbaspēju mazināšanas, kā cēlonis ir attiecīgā produkta lietošana * Nemitīga produkta patērēšana, par spīti fiziskām un psihiskām problēmām, kas saistītas ar tā lietošanu.

  Atkarība no tabakas ir pārmērīga un nekontrolējama cigarešu lietošana. Neskaitot sociālo pagrimumu, ko tā rada, šī atkarība izraisa arī dažādas slimības, tādas kā vēzis, sirds un asinsvadu slimības un hronisks bronhīts, kas var izraisīt cilvēka nāvi. Atkarība no tabakas ir kaitīga arī tiem, kuri atrodas smēķētāja tuvumā un ieelpo tabakas dūmus.

  1.  0 0

  elininja (32) 4 (1421)48 11 g  

  Neatkarība ir tas pēc kā mēs tiecamies, bet ieguvuši to, mēs bieži vien vēlamies būt atkarīgi (tas tā - cilvēciskajā līmenī)...

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system