Labākā atbilde

  1.  0 0

  archeens (32) 4 (1619)26 14 g  

  Shis ir uzdots jau 100x,

  Mīlestība- vārds, kam ir tik daudz nozīmju, tas ir tik daudzveidīgs, izrunājot šo vārdu, katru reizi tam ir savs krāsu tonis, sākot no zeltaina un beidzot ar pilnīgi melnu. Mīlestību pavada putna lidojums un asas sāpes. Nekad un neviens neatradīs divus vienādus vārda- mīlestība skaidrojumus. Vienam tas būs burvīgs vakars pie jūras, bet otrs par mīlestību nosauks nopirtu tieši viņam dārglietu. Vienam mīlestība ir domu lidojums, bet otram mīlestība ir cilvēks ar fizisku skaistumu. Jebkurā gadījumā tās ir visbrīniīgākās jūtas, ko cilvēks var izjust, ēl, bet ne katram tas ir dots.

Atbildes

  1.  0 0

  ed_komaro (33) 4 (1003)25 14 g  

  ilestiba, ir skumjas, prieks, greisirdiba, ilgas pec milota. milestiba ir viss ko var dot cilvekam ko miili, prieku, smaidu uz lupaam un kadu jauku vardu grutaa briidii.

  1.  0 0

  dainise (45) 1 (156)2 14 g  

  Ja, Esmu sapratis ka mīlestība patiešam ir! Tā ir kad Tu nedomā par sevi un gatavs otra labā darīt jebko nedomājot par sekām! Tā ir tā pirmā stadija ko sauc par iemīlēšanos! Tās ir lieliskas sajūtās! Bet viņas nav mūžīgas! Tāpēc tās ir jakopj! Mīlēt otru neprasot no viņa ................., un veiksmes gadījumā otra puse tieši tapāt dot otram, lūk šāda kombinācija ir tā Mīlestība! pēc kā mēs tiecamies!

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2627 14 g  

  Nū saprast to var pavisam vienkārši..ja izjūti greizsirdību uz citu sievieti, ja tas īstais ir kopā  ar kādu citu, bet ne ar tevi, Nedod Dievs, aj viņš pasmaidīs kādai citai skaistāk ne kā tev.. tad greizsirdības eksplode uz visiem 100.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system