Labākā atbilde

  1.  0 0

  M0RFIJS (39) 4 (1244)24 16 g  

  Ja cilvēks ir harmonijā ar sevi un apkārtējiem, jūtas komfortabli, ko var sniegt mīlestība...kā arī psiholoģiski necieš...tad domāju, ka visu pārējo, ieskaitot naudu, viņš sasniegs..secinājums viens, ja iet privātajā dzīvē, tad iet arī darbos un naudas pelnīšanā. Mīlestība ir pamats uz panākumiem..

Atbildes

  1.  0 0

  wix 6 (10846)3438 16 g  

  Naudai ir nozīme, bet kāda jēga no naudas ja nejūti mīlestību...! :)

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 16 g  

  nauda...:) es zinu ka buutu laimiiga...
  tomeer nee... miilestiiba, tas ir svariigakais....viens apkampiens....ai pil saraudinaajos iedomaajoties par sho sajuutu...sorry...:)*

  1.  0 0

  melsejs 6 (6063)2829 16 g  

  Protams ka mīlestība, bet bez naudas arī nevar...
  Tātad mīli, un pelni naudu...

  1.  0 0

  specuks (55) 3 (549)15 16 g  

  Ideāls variants: sākumā materiāls nodrošinājums dzīvei un tūlīt pēc tam - mīlestība. Mīlestība kā ziediņš bez naudiņas treknuma ātri vīst un kalst.

  1.  0 0

  mussmire (40) 3 (710)37 16 g  

  abi svarīgi! Jo mīlestība nelīdzēs tam ,ka nav ko est un vilkt mugurā,radīsies konflikti un izkūpēs visa milestība....Gribas taču visiem dzīvot labi.

  1.  0 0

  Skaidrais (40) 5 (3899)127 16 g  

  Bez naudas muusu laikos miilestiiba paaraak ilgi nevar pastaaveet, bet bez miilestiibas naudai arii zuud taa jeega.. Abas lietas ir svariigas. :D

  1.  0 0

  xtiina (38) 4 (2455)514 16 g  

  hmz... esmu laikam materiāliste un reāliste vienā... domāju ka nauda, jo ar mīlestību nebūsi paēdis, nebūsi apģērbies... utt...
  un pie tam, kad mīlestība ir, nav naudas, tad sākas problēmas, kašķi un līz ar to ta pagaist, a nauda no tā neuzrodas!

Līdzīgie jautājumi

 • Kas ir svarīgāks Tev tavā sapņu mājā?
 • Kas jums ir svarīgāks?
 • Kas tev svarīgāks vecāki vai otrā pusīte?
  Neviens man nevar likt izvēlēties starp šīm divām lietām, kuras ir nesalīdzināmas. Gan vecākiem, gan otrai pusītei ir sava loma un nozīme cilvēka dzīvē, un tie viens otru neaizstāj!
 • Kas jums svarīgāks?
  Noteikti taads, kur labs kolektiivs. Jo ja tu esi speejiigs darbinieks un maaki sevi paradiit, tad arii atalgojumu tu vari paaugstinaat. Un patiikami darba apstaakli to veicina.
 • svarīgs jautajums
  Viņi vēlas pievērst uzmanību un ar šo gājienu pieprasīt, lai Latvijā būtu otra - krievu valoda. Uzskatu, ka šādiem gājieniem šeit, Latvijā, NAV vietas. Tāpat kā praidiem.

  Neviens neliedz šiem cilvēkiem braukt uz Krieviju, Maskavu un tur piedalīties šādos gājienus. Cik esmu dzirdējis, ar vilcienu nav tik dārgi un traki tikt uz turieni. Arī Krievijas vēstniecībā šiem cilvēkiem nebūs problēmas iegūt vīzu.

  Visi, kas ir pret latvisku Latviju ir jāierobežo. Savos pulciņos lai dzīvo, bet nevis uzbāž savas prasīvas ne savā zemē. Pietika to 50 padomju gadu, kad Latvija un latvieši tauta tika varmācīgi nīdēta.

  Latvieši varēja aizbraukt uz Īriju dzīvot un strādāt, tad krievi,kuriem te nekas nepatīk, ja ļoti gribēs, aizbrauks uz Krieviju. Jāņem vērā, ka Krievijas federācija aicina viņus atgriezties savā valstī.

  Katram ir savs stūrītis šai pasaulē un šo cilvēku, kuri vēlas šo gājienu, stūrītis ir kaut kur plašajā Krievijā.
 • Kas tev ir svarīgāks šajā dzīvē?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system