Labākā atbilde

  1.  1 0

  KEPKE (36) 7 (39830)424167 9 g  

  Parasti ir tā, tu uztaisi lapu, kas ir bezmaksas un arī turpmāk būs bezmaksas, tev ir jāpanāk, ka "izredzētie" no apmeklētājiem kļūst par moderātoriem, lapas papildinātājiem ar saturu. Kad lapa aiziet pašplūsmā un cilvēku skaits sasniedz kaut kādu līmeni, tad pamazām sāk likt klāt reklāmas. Attiecīgi maksā par katru klikšķi uz reklāmas vai līdzīga principa.
  Bet radīt vienkārši lapu kurā sabliezt reklāmu un uzreiz pelnītu gandrīz nav iespējams, ja nav atstrādāts labs biznesa projekts.
  Tad ir otrs tips lapu, kas balstās uz šmaukšanu un peļņu internetā. Izmanto piramīdas principu.. gari stāstīt, bet īsāk sakot, pelna tikai augšējais.. pārējie ir melnstrādnieki.
  P.S. Starp citu, par ko parasti visi ir šokā, kad man prasa - NEVAR prasīt uztaisi man mājas lapu pa 250Ls, kas man pelnītu 1000Ls mēnesī, ja tā tas būtu, mēs visi būtu bagāti

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 9 g  

  Ja viss ir labi, pelna visi, es tā domāju. Varbūt IT speciālisti ir citās domās, bet man škiet, ka ja Tava , piemēram, mājaslapa ir forša, veiksmīga  - t.i.  -daudz apmeklētāju, Tā ir laba "platforma" reklāmdevējiem. Par reklāmas laukumu tram taram Tu ņem naudiņu tjipa abonentu vktml. Tev par to maksā. Droši vien tā tīmekļa shēma ir vēl digitālāka/plašāka, bet es to tā iedomājos. Tad , atkarībā kur izvietots- - kā telpas īre - vieta uz servera - tātad servera saimnieks + , ja pats Tu neadministrē, tad Tavas saimniecības pieskatītājs, kārtotājs. Attiecībā uz likumdošanu, ienākumu nodokli, kas ar un ap to visu saistīts, neesmu interesējies. Vēl, domāju, kāda veida, satura materiālus satur ši lapa. Kodeki/formāti - jāmaksā arī par tiem -  bet te jāmeklē infa par maksas un brīvajiem audio un video kodekiem.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system