Labākā atbilde

  1.  2 0

  Izredzetais (26) 6 (11652)2411 2 g  

  Cilvēki vairāk pievērstos reliģijām. Būvētu vel skaistākas mājas. Attīstītu sevī mākslinieku spējas. Liela daļa kautkur dziļos laukos nodzīvotu diezgan garlaicīgu dzīvi. Tik pa dārzu, pa dārzu.

Atbildes

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 2 g  

  Drīz pasauli būvēs roboti

  Nu, visa pasaule kļūst par tādu kā vienu lielu pilsētu visumā

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13903)51038 2 g  

  Nepiekrītu iepriekš minētajam. IR cilvēki, kuri praktiski i - netu nelieto, nu tik Draugos ieliek bildes, a tā, neaizraujās. Personīgi zinu vienu tādu un + arī mana ome un muteres māsa nekā nesaprot un nekur nav reģistrējušās. Tā ka - 3 cilvēki jau ir :P
  Nu varbūt būtu biki kā Z-Korejā, bet bez Kimčeniriem, nuniem un Kimirsenekļiem.
  Nu lasītu vairāk grāmatas, daudzi dzertu kā traki, citi sportotu, citi jā būtu reliģiskie - meklētu sevi New Age reliģijās un pagānismos (nesen uzzināju kad IR vēl sastopami Senās Ēģiptes reliģijas sekotāji un arī Senas Grieķijas, kuri pielūdz Anubisu, Ra, Zevu Hēru...) un būtu milzīgs haļavšciku bars, sēžot uz pabalstiem. Nekādu ekstru nebūtu ja i-neta nebūtu.

  1.  0 0

  citronu_cilveeks 4 (2045)26 2 g  

  Cilvēki vairāk ticētu.
  Cilvēks nespēj pastāvēt bez komunikācijas, informācijas apmaiņas. Virtuālais aizvieto reālo, reālais virtuālo. Bet galvenais jau ir komunikācija. Atsakoties no virtuālā, uz vietas nekas nestāvētu. Cilvēki dibinātu ģimenes un darītu daudz roku darbu.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system