Labākā atbilde

  1.  2 0

  predator1989 7 (23264)4730 2 g  

  Tas tā neizsprotami, jo tu saki, ka nevari aizmigt uz muguras..
  nu tad neguli uz muguras, guli uz sāniem, kas tev to prieku liedz es nesaprotu.

  Es gan varu gulēt uz muguras, nav problēmu, pilnīgi nekādu.
  Runājot par muguru ja, tas ir daudz labāk nekā uz vēdera,jo skaitās poza, kurā netiek saspiesti vēdera orgāni. A ja guli uz vēdera, tev viss ir saspiests.

  Nu puika, tu tak esi ar tām baznīcām sajucis prātā mazliet jau, visas tās lietas, domas ko tu tur mūždien domā un fantazē tik tavu prātu beidz nost.
  Tā tava lidošana saistīta vnk ar CNS, kura arī tev to visu rada, ka tu lido sapņos.
  jo tu iespējams esi kaut kad kaut ko salaidis nu zin kur ja.... Un šitās vnk ir tās sekas, ka tu sapņos lidinies, tev prāts nevar atrast mieru jo ir kaut kad agrāk bijuši ietekmējoši notikumi, kuriem tu iespējams neesi piegriezis vērību.

Atbildes

  1.  1 0

  Izredzetais (26) 6 (11652)2411 2 g  

  Pēc pozas kādā Tu guli var noteikt kautko par sevi. Vizmas internetā vairākas reizes esmu uzduries uz bildītēm kurās apraksta ko nozīmē kura poza. Man ar tiem sapņiem ar visādi ir bijis. Ir bijis ka mēnesi atkārtojas viens un tas pats sapnis. Protams viņš nebūtu noteikti atkārtojies ja vien ejot gulēt necerētu ka atkal neredzēšu to sviestu.

  Alu tikai 20 gados? Tev gan ir paveicies ar sabiedrību sev apkārt. Manā pilsētīņā tādu cilvēku neatrast.

  1.  1 1

  Elaksi (27) 4 (1295)26 2 g  

  Man ir tāā, ka es krītu un es redzu, ka apakšā ir grīda/zeme/jumts nevaru atcerēties, bet nekad nenokrītu līdz galam. Citreiz ir pat tā, ka krītot paliek baisīgi, un uzraujos augšā nosvīdis :/

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system