Labākā atbilde
Atbildes
-

-

-
0 0
tettyGirl 4 (1009)28 17 g
Ja nav meitenes un vēlies to satikt tad meiteni , bet , jaatnāci izklaides pēc tad gan meiteni , gan piedzerties .!

-

-
0 0
Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g
Uz tusiņu vispār nav jāiet ar domu piedzerties vai nokniebties, bet gan lai aizietu izklaidēties. Un izklaidēšanās neaprobežojas starp šiem diviem jēdzieniem. Nav liela māka vajadzīga, lai piedzertos un pasēdētu ar skuķi klēpī.

-

-
0 0
LATMORE 5 (3974)1432 17 g
Tusiņā ir galvenais labi pavadīt laiku... Un ja nākamajā rītā tu neko neatceries, tad tusiņš ir izdevies...

-

-
0 0
AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g
satikt kadu ja esi viens,ja nesi viens tad atpusties ar alkaholu mazas devas!

-

-

-
0 0
mminna 6 (8661)425108 17 g
Piedzerties jau nu toč nē, un arī neeju meklēt otras pusītes vai koķetēt utt...
Paratsi eju ar savu otru pusīti atpūsties... ;)
-
0 0
kukuliitis 4 (1103)310 17 g
tusiņā svarīgākais ir jautrība ar draugiem, nau draugi nau jautri :)


