Labākā atbilde

    1.  0 0

    filozofs1991 6 (6605)3856 17 g  

    Mēreni iešvilpt un ķert zaķus!

Atbildes

    1.  2 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    uztaisīt grupņiku

    1.  0 0

    safira195 3 (528)9 17 g  

    meiteni.!:)

    1.  0 0

    tettyGirl 4 (1009)28 17 g  

    Ja nav meitenes un vēlies to satikt tad meiteni , bet , jaatnāci izklaides pēc tad gan meiteni , gan piedzerties .!    

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2218 17 g  

    Izklaidēties!

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Uz tusiņu vispār nav jāiet ar domu piedzerties vai nokniebties, bet gan lai aizietu izklaidēties. Un izklaidēšanās neaprobežojas starp šiem diviem jēdzieniem. Nav liela māka vajadzīga, lai  piedzertos un pasēdētu ar skuķi klēpī.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    tas gan nav par mani, bet nepielipt pie speelju automaatiem.

    1.  0 0

    LATMORE 5 (3974)1432 17 g  

    Tusiņā ir galvenais labi pavadīt laiku... Un ja nākamajā rītā tu neko neatceries, tad tusiņš ir izdevies...  

    1.  0 0

    littlesister 4 (2283)320 17 g  

    Tusēties!!

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    satikt kadu ja esi viens,ja nesi viens tad atpusties ar alkaholu mazas devas!

    1.  0 0

    Hots (51) 3 (721)14 17 g  

    Piekrītu Filozofam, kā arī Nakts Eņģelim,

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Satikt zaķeni

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Piedzerties jau nu toč nē, un arī neeju meklēt otras pusītes vai koķetēt utt...
    Paratsi eju ar savu otru pusīti atpūsties... ;)

    1.  0 0

    kukuliitis 4 (1103)310 17 g  

    tusiņā svarīgākais ir jautrība ar draugiem, nau draugi nau jautri :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system