Labākā atbilde

  1.  0 0

  Odium77 7 (44070)3412 7 g  

  es, jo ES brūk nost.

Atbildes

  1.  2 0

  plkst_23-58 (28) 5 (4663)158 7 g  

  Cilvēkiem jau vienmēr gribas dzīvot labāk, visi jau grib lai nav bezdarbs u.t.t. taču tad, kad kaut kas tiek darīts lietas labā tauta uzreiz nostājas pret to.
  Un neieteiktu klausīties Nacionālās Apvienības līderu Dzintara un Parādnieks teiktajā, ka Latvijai Eiro nav vajadzīgs, viņi abi paši ļoti labi zin, ka vajag, viņi ir gudri cilvēki un viņi zin, ka viņu šī kampaņa pret Eiro neko nemainīs, jo NA nav tāds spēks Saeimā lai ietekmētu lietu virzību, tā ir tikai PR kampaņa, teikt to, ko tauta gib dzirdēt lai celtu saus reitingus. Ne velti viņi paši jau ir paspējuši savus uzkrājumus noguldīt Eiro  
  ir trīs lieli plusi:
  1) Tas ievērojami atvieglos tirdzniecību ar citām valstīm. Uzņēmēji kuri eksportē savu preci uz ES šī pāreja uz Eiro ir milzīgs ieguvums, beidzot pircējam no Eirozonas valstīm vairs nebūs jāpārkonvertē Eiro uz latu un latviešiem pēc tam no Eiro atpakaļ uz latu. Lieki piebilst, ka šādai lēkāšanai ir vairāki būtiski mīnusi, sākot jau ar iespēju pakāst daļu naudas un beidzot ar lieliem nodokļiem. Latvija ar savu eksportu nav ne Zviedrija ne Lielbritānija lai uzstādītu kādus noteikumus potenciālajiem pircējiem, mēs neražojam neko tādu ko par izdevīgākiem noteikumiem nevarētu nopirkt kādā citā Eirozonas valstī, mums katra pārdotā sērkociņu kastīte ir nozīmīgs darījums.
  2) Latvija ir maza valstiņa ar mazu ekonomiku, ja mēs vēlamies lielus uzņēmumus, jaunas darba vietas, tad ir jāpiesaista investori no ārpuses, jo paši mēs nevaram atļauties būvēt kaut ko lielu. Investoriem lats neinteresē un nekad neinteresēs. Ieviešot Eiro investoru pieplūdums būs liels jo mēs šobrīd dzīvojam viņiem interesantā valstī kura var teikt ir kā balta lapa, valsts kuras rūpniecība ir restartēta, ir daudz brīvas vietas, nāc un būvē jaunu valsti. Investoriem kuriem savās valstīs nav vairs vietas kur izvērsties Latvija ir/būs kā tikko uzbūvēta jauna smilšu kaste.
  3) Mēs esam ES valsts, taču ja gribam tiešām tikt pie vārda, tad mums šajā ES jāiestājas pa visiem 100%. Mēs tur būsim savējie tikai tad, kad pievienosimies Eiro, jo tad arī mēs ar savu ekonomiku kļūsim par rūpju bērnu pārējām lielajām Eiropas valstīm   Mēs visi redzam kā tiek vilkta Grieķija, būtu viņiem sava valūta, visticamāk ES par viņiem tik ļoti nerūpētos un parādus nenorakstītu, jo ja kāda Eirozonas valsts grimst, tad tā velk līdzi arī Vāciju, Franciju u.c. lielvalstis.
  Iestājoties Eirozonā mūsu problēmas kļūst arī par citu Eirozonas valstu problēmu.
  Būs jau žēl mainīt latiņu uz bezpersonisko Eiro, bet... tāda ir dzīve.
  Protams tulīt atnāks mūsu lielais menedžeris Aldis K, kurš teiks, ka tas viss ir tikai fars un, ka ES mūs grib tikai iznīdēt, bet iesaku palasīt ko pa šo saka Igaunijas prezidents Ilves (tas pats, kuru Latvijā parasti visi stāda kā piemēru par to kādam būtu jābūt prezidentam).
  http://financenet.tvnet.lv/zinas/446124-ilvess_eiro_ieviesana_butiski_palielinas_investoru_uzticibu_latvijai/comments

  1.  1 0

  KEPKE (34) 7 (39889)422163 7 g  

  Nav būtiski valūtai, ja ķīnā zīmulis maksā 6 joņi = 0,18$ = 0,12Eur = !!! 0,25Ls.. pārējot uz Eiro pastāv pat neliela varbūtība, ka cenas pazemināsies.
  Mums mirstīgajiem ir dziļi vienalga pie kā tā valūta ir piesaistīta, bleķis ir bleķis vai tas lats vai eiro.
  Sabruks Eiro, sabruks arī Lats un būs rubļi

  1.  0 0

  weronika800 6 (19393)3411 7 g  

  politika nav mana stiprā puse,kam jānotiek notiksies,negribētos,jau tādas pārmaiņas,jo grozies kā gribi,tik un tā kāds atkal iemanīsies un iegūs sev labumu uz šito un citu rēķina
  visumā pret

  1.  0 0

  GucciR 6 (12308)4722 7 g  

  Man vienalga ar kādu naudu maksāt veikalā

  1.  0 0

  predator1989 7 (23290)4931 7 g  

  nu tur ir tā,ka un kādu tad jēgu vispār dod tās naudas apmaiņas ko?
  nu nekādu, tik atkal čakaru,ka tas un tas tur un tur.
  nē,man viņš nav vajadzīgs un nekad nav bijis vajadzīgs.  

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Man pilnīgi vienalga, kā apsaukāsies  tie papīrīši un metāla sakausējuma ripiņas - mani interesē  KURSS!
  Ieviest!? Kaut vai šodien.  Pārgudrās analīzes, statistikas utt utjp. Cirks, butaforija acu aizmālēšanai - un tikai.

  1.  0 0

  dzhonsons (29) 6 (5344)225 7 g  

  Man kaut kā vienalga :>

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system