Labākā atbilde

    1.  1 0

    predator1989 7 (22480)419158 11 g  

    principā abi viņi ir sūdi.
    gan tā pliko parāde gan tas svolačš sokolovs.
    redz tas pliko randiņš ir ārzemnieku, nav ko piesieties,lai jau taisa.
    bet vot,ka te jau parādās kaut kāds pāķis,kurš grib sev šovu uzstaisīt, pa to jau ir vērts apspriest.
    man tas sokolovs kā cilvēks jau riebas,kad redzu pa tv,kur runā,kur nu vēl skatīt viņa raidijumu.
    Vienreiz paskatiju to tur dejo ar zvaigzni ja, domāju apskatīšu kā ta tie tur dejo.
    izrādās,ka šitas pamuļķis ar dejo.
    Bet man patika žūrijas vērtējums un viena piebilde - kapēc tad tu viņu uzreiz nenošāvi,bet pēctam tikai  
    saproti, viņš pat žūrijai besī,kur tad tāds var gūt panākumus šovos, vienīgā izeja ir taisīt pašam savu sūda šovu    vnk viņam tie plikumi ir sakāpuši galviņā, tapēc ar viņš tāds ir, ko ta padarīsi slimam cilvēkam,nu neko.

Atbildes

    1.  2 0

    likky666 7 (27714)31026 11 g  

    Ak. Labi gan ka man nav TV...

    1.  1 0

    seville 7 (25365)3313 11 g  

    wow.
    par tiem plikajiem neko nezinu, bet Sokolovs....nu, Dāvids jau bija, nez vai šitais kaut ko jaunu pastāstīs:)

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 11 g  

    šovs ir un paliek šovs, mans laiks ir dārgāks.

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411128 11 g  

    Neskatos tādus murgus

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529360 11 g  

    Es nez ko teikt, bet atbildēšu īsi:mūsdienu ''reliģijas'' ir politisms un seksisms ar materiālismu.''Trīsvienība''.Tāpēc atbilde nav tālu jāmeklē.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system