Labākā atbilde

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3311 12 g  

  Nogalināt visus manus tuviniekus, radus, draugus utt... + tai skaitā arī mani ^^

Atbildes

  1.  0 0

  Zooropa (35) 6 (12048)2616 12 g  

  Nogalini viņa(s) mīlestību!

  1.  0 0

  Lyteo (32) 5 (4207)413 12 g  

  Atkarīgs no otra cilvēka....

  1.  0 0

  munkss (35) 8 (207611)531169 12 g  

  Cilvēkus kas izgudroja sintētisko benzīnu, nogalināja

  Iespējams arī mūžīgā dzinēja izgudrotājus daudzi būtu ar mieru nogalināt, tikai lai varētu pārdot naftu

Līdzīgie jautājumi

 • kapeec cilveeks ir tik egoistisks attieciibaas-vinsh var visu,otrs neko/vinjam saap otram tip ne?
  Ja ir normālas, abpusējas attiecības, egoisms kā tāds izmirst, nepastāv, ja nu vienīgais kaut kādi iz iepriekšējām attiecībām gūtām traumām, audzināšanas, bērnības vides, gēniem  -bet tas noslīpējas, ja attiecības tiešām ir ABPUS"EJAS un nenorobežojas tikai ar fatastisku seksiņu, bet kaut ko vairāk.
  Egoisms - aizstāvot "egoismu" ... No sākuma varbūt vajadzētu izanalizēt situāciju - un PIRMKĀRT !  VAI JŪTAS IR ABPUSĒJAS? te varētu es savu atbildi arī BeiKt.. :)
  Tevis aprakstītā situācija ir paŗāk īsa, lai varētu izdarīt secinājumus, bet man izskatās, ka viena no iesaistītajām personām ir ļoti iekērusies subjektā Nr.2. Bet ir viena problēma - NEKAD NEVIENS NEVIENU AR VARU VAI LŪGŠANOS nepiespiedīs mīlēt otru. Var līst pa zemi, var likt upēm tecēt pretējā virzienā, nest no debesīm zvaigznes uttt - nelīdzēs - kas nav bijis vai vienreiz zaudēts , tam nav lemts būt. Parasti, ja'- dzirdam - Kāpēc Tu esi tāds? Kāpēc Tu mani nemīli? Kas man vēl jāizdara, lai Tu mani iemīlētu? Lūdzu, paskaties uz mani, Lūdzu, iedod bučiņu?, Lūdz, lŪdzu, Lūdzu, Lūdzu.... Poffig veņiki - un nekādā gadījumā MANIS aprakstītajā variantā NEDRĪKST cilvēku saukt par egoistu. Nu nevar pavēlēt sirdij. Nepiekrītat??? Lūdzu - dzīve te daudziem tikai , var teikt skaistākajā starta momentā - gan būs iespēja paŗliecināties. :) (protams, ir izņēmumi, bet tie ir ļoti, ļoti reti). Otrkārt - egoizms normas robežās būtībā ir cilvēka pašaizsardzība - bailes. (Bļāviens, man pašam nop sevis brižiem ir bailes, kur ta vēl otram cilvēciņam :D ), kas iemantotas var būt dažādos ceļos, bet paŗsvarā no iepriekš piedzīvotā, iepriekšējaš attiecības utt.
  Protams - tas cilvēks, kurš iemīlējis līdz ausīm, viņa domāšana ir bišku (pat ne bišku, bet reizēm pamatīgi) nobīdīta pa fāzēm, līdz ar ko viņa duļķainajā skatienā otr izskatās peč egoista, bet nevis vnk pēc cilvēka, kura sirdī NU NAV TAS PIRMAIS! Bet - vai tamdēļ so cilvēku var saukt par egoistu?
  OOOOO!!! Ja tas otrs blefo, saka, jā es Tevi mīlu, es Tevi precēšu, es Tev visu mūzu būšu uzticīgs/-a, bet tai pat laikā laiž ar citiem, ka tik no Tevis izsūkt naudiņas vai citas delas - bet tas vairs nav egoizms, bet NELIETĪBA! Un tas jau ir cits stāsts!
  Jā, man pašam ir bijis pilnīgi identiskas situācijas... kārpījos, ārdījos, situ ar kulaciņu savā vaŗgajā krūtī... sāku neieredzēt utt... pagāja laiks, es paskaidrojos (luche vsego mnogo vodki i mnogo bab "Russkaja ribalka" :D ;) ) UN ES SAPRATU, KA VI"NA NEIJA EGOISTS, BET VNK ES NEBIJU VINAI SIRDĪ ... un viss. Daudz gadu pagājis, esam labi draugi, pagātni nepieminam, tik vien kā dažreiz pats smejoties atceroties savu infantīlo stulbumu un EGOISTISKO VĒLMI piespiest otram iemīlēt mani...    Man tie cirki, starp citu, ir piedoti, viss oki.
  Un zini, esmu savā adresē saņēmis vaŗdu egoists - un dažreiz ir nepatīkami (sāpju vairs nav), ka cilvēks neprata novērtēt manu atklātību un godīgumu, kad teicu: Mēs pa nopietnam nekad neb;ūsim kopā, mēs varam draudzēties un pa retam šad tad tā dziļāk padraudzēties, bet nekas vairāk. " Tajā brīdī oki - saprata, ar prieku piekrita. Paiet laiks (laikam labāku nesadabūja (labi, nirdzu), sākas voot - Tu tāds un šitāds... saku - sory, jaukum, es ta'ds pats kāds biju sākumā, ta'ds esmu!    .... bet es tagad Tevi mīlu un Tu esi EGOISTS, ka Tu mani nē!!!!!!!   JOPPERNIJ TEATR! Bļ .  es vēl tjipa vainīgs esmu -      
  Ai, labi, viss, alles, the end. :)
 • Vai Tu buutu gatavs(-a) glaabt cilveeku..
  man rodas jautajums ka cuska tur tika....
 • deelj kaa TU buutu gatavs mirt?
  nu laikam ja man butu jaizvelas starp savu dzivi un bernu dzivi,es atlautu dzivot viniem,jo es sava isaja dzivite jau ta padaudz esmu redzejusi... un ja arii kads no maniem berniem navigi saslimtu un ja butu vajadzigs ziedot sirdi vai kadu citu dzivibai svarigu organu,es to daritu neapdomajoties,pat ja butu risks pashai aiziet pie dieviem.
 • Tu buutu gatavs miilestiibas deelj pazaudeet draudziibu???
  Kas tā par sūda mīlestību, kuras dēļ jāzaudē draugi...Mīlestība ir radošs, nevis iznīcinošs spēks...Mīlestība, kas uzstāda ultimātus ir lemta neveiksmei jau pašā saknē.
 • ko tu buutu gatavs dariit sava miillotaa cilveeka deell??
  dzīvot kopā ar viņu līdz kapa malai
 • Ja kads/a pilniigi svess cilveeks jus aicinaatu uz randinju vai ietu,kaadi buutu kriteeriji atbildei ?
  pirms tam noteikti gribettu tomer kautko par to cilveku vairak uzzinat
 • Kas tavupraat vareetu buut tik veertiigs ka tu taa deelj buutu gatavs ciiniities?
  Jācīnās par visu! :)
  Pat mazākais sīkums Tavā vai manā dzīvē var nospēlēt ļoti lielu lomu! ;)
 • kaa buutu ja cilveeks aizietu taisiit tetuveejumu, tetuveejums uztaisiits, bet izraadaas ka vinjam ir alergjija pret tetuveeshanas kraasu?
  tad nebūtu labi! pāris operācijas un gan jau kaut kā! ja nav pārākā saindēšanās!
 • Kas tev butu jaizdara, lai tevi izmestu no majas?
  jaaizdedzina taa maaja...
 • Kas man butu jaizdara (paskaidroju )??
  iet sudigi.....daudz darba.....zale beidzas,nekada prieka....un vispar man tā cuka patik,kāda vaina.....
  nemaini.....tici man


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system