Atbildes

 • Rigas puika (27) 6 (13444) 1 mēn

  Kas pie joda tas tāds?

  Nelietoju, jo tās ir kaitīgākas par cigaretēm.

  Ja nebūtu vārds iekavās tiešām nezinātu.jo pirmoreiz dzirdu jaunvārdu.

  Jā, vispār esu gan lietojis 3 x jau beigtas.(eleganti, bet čakars ar apkopi) Tad pīpēju zāģskaidas (parastās cigas), tagad tabakpīpi.
  Par to kaitīgumu esu gan dzirdējis, bet kaut kādā mērā jau var piekrist.

 • predator1989 7 (23245) 1 mēn

  Neko nelietoju.

  Caur google jau atrod to,ka tā veipošana ir vairāk kā tvaicēšana.
  plus vēl tas štrunts satur -  Tajā skaitā propilēna oksīds un glicidols, kurus uzskata par iespējamiem kancerogēniem. Ķīmiķi nodemonstrēja, ka termiski sadaloties propilēnglikolam un glicerīnam, kuri atrodas cigarešu uzpildes šķidrumā, atbrīvojas akroleīns un formaldehīds, kuriem piemīt toksiskas īpašības

  Nu nez vai tā ir laba lieta ko paņemt mutē..    

 • Izredzetais (26) 6 (11608) 1 mēn

  Neko nelietoju.

  Esmu svētdienas smēķētājs. Uzvelku dūmu tikai tad kad kāds piedāvā vai tad kad vairāk paņemts uz krūts, bet tas tā. Bija man reiz tā e-cigarete. Baigi foršā. Smuka gaismiņa galā bija. Visādas foršas garšas varēja iepirkt. Vispār lieta kruta. Gribētos atkal, bet ne tik ļoti lai tērētu viņā naudu. Ja kāds uzdāvinātu būtu forši. Par kaitigumu velns viņu zin. Tās eļļiņas vai kā sauc to ko tur pilda arī visāda veida. Noteikti ir tādi kreisie ražojumi ka vajadzētu ar likumu aizliegt. Var arī izvēlēties cik lielu nikotina devu vēlies. Ja iepilini to kur tas nikotins tā pavairāk tad gan liekas švaki var sanākt. Atceros ka tādu es varēju tik 3 dūmus ievilkt un jau sāku klēpot, bet kādā tusiņā kur tik lej dzeramo varētu būt ka velk vienā vilkšanā un tad gan hvz kur tas nikotīns sakrājas. Es saku ka lieta forša, bet jālieto atbildīgi. Katrā ziņā labāk lai kāds vilcienā smaržo pēc vaniļas vai banāniem nevis standarta MORE smakas.

 • Енот 8 (334735) 1 mēn

 • GucciR 6 (12256) 1 mēn

 • Артиком 6 (17414) 1 mēn

 • Yuno Yure 1 (75) 1 mēn


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system