Labākā atbilde

    1.  0 0

    sanca007 6 (7629)21147 17 g  

    Biistami naktiis un pabailiigi, jo visaadi cilveeki vareetu veeleeties kaut kur aizbraukt un, piem., peec tam nesamakaat vai arii nodariit ko sliktu taxi vadiitaajam..bet nopelniit var labi..it iipashi ja veel patiik braukt ar auto..bet ir sava tumshaa puse, kaa jau mineeju..

Atbildes

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Normaļnijs darbs. =)

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Vienīgais mīnuss, ka sēdošs darbs un uz dienas beigām droši vien no braukšanas prieka maz kas palicis.

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    haljawa,taukains darbs :D

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    nearko neatskiras no citiem darbiem
    pieklajigs un manuprat diezgan smags darbs

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    uzpēr visu zakto un pārdot narkotikas

    ved uz bordeļiem

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    lai tak brauc, reizēm izmantoju viņu pakalpojumus. sieviete gan tam amatam neder..

    1.  0 0

    Mazais_Peleens 4 (1664)29 17 g  

    Ir ok... dažreiz pat pa haļavu var aizbraukt... :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system