Labākā atbilde

    1.  2 0

    plkst_23-58 (34) 5 (4509)1614 13 g  

    Būtu jau forši ja tā būtu veidota tieši priekš Latvijas. Tā kā tā ir reklāma Norvēģijai kur viņu kūrorta pilsētas nosaukumam Klūnijs vienkārši pa virsu ierunājis ''Saulkrastī'', tad nu tā...

Atbildes

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    1.  0 0

    Steisija 2 (313)3 13 g  

    man patīk  

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4854 13 g  

    Pretenziju nav.

    1.  0 0

    Sarma 6 (7773)226 13 g  

    Jauks klips.  Man patīk (Klūnijs).

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 13 g  

    neko nedomāju, pirms pāris gadiem redzēju sākumversiju, tāpēc tagad pilnīg nekādas reakcijas nav.

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    a kāda vaina,vismaz te ar ko kāds slavens cilvēks pasaulē nopērk
    ne tikai krievi villas jūrmalā.  
    klūnijs rullē kā arī oušena banda.    

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Neko nedomāju

    1.  0 0

    aldiskk 5 (4401)2515 13 g  

    Tev vajag māju?...Klūnijam vajag māju?....man nevajag māju, man tā jau ir un 2 dzīvokļi ir....ta ko jūs par sīkumiem sapņojat...man vajag 150t un BRĪVĪBU !!!

    1.  0 0

    Black Princess 1 (186)11181 13 g  

    neko

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system