Labākā atbilde

Atbildes

  1.  1 0

  iive2 6 (16299)224 15 g  

  Senajā Grieķijā aveni uzskatīja par mīlestības simbolu.
  tā ka vacijaa tas vareetu skaneet apm shaadi - iesaldeeta miilestiiba :))

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32063)41642 15 g  

  To, ka viņiem garšo aveņu saldējums? :)

Līdzīgie jautājumi

 • Ko simbolizē ozols?
  Ozols ir vīrietības simbols. Ozols arī simbolizē Saules koku vai Pasaules koku, kas saista trīs pasaules - pazemi, zemi un debesis. Vēl ozols simbolizē pamatīgumu un stabilitāti.
 • uzraksti 2-3 vārdus, kas simbolizē tevi......
  tas esmu es
 • Ko simbolizē ''varde''? Ko nozīmē citās valodās?
  Vardes ir kā mazs evolūcijas brīnumu pārveidot mūsu deguna galā. Savā viena dzīves cikla, evolūcijas viss ir atklāts (, kas ir, ja Jūs lietojat Darvina pieeja).Vai jūs zobgalība evolūcijas teorija, vai neesat kreacionistu, nevar noliegt varde ir pie transformācijas brīnums.

  Tikai īsu 12 nedēļas, varde būs pāriet no pilnīgi visus-ūdens vidē, lai vairāk atbrīvi pastāvēšanu, kā gan uz sauszemes & ūdens iemītnieks. Žaunas tā izmanto savā zemūdens dzīvi, tiks aizstāts ar plaušām, kā pieaugušo. Stūres asti tai bija atbalsta peldēšanu kā maz puisis būs aizsnausties pieaugušajiem. Daži patiešām lielu un neticami pārvērtības notiek frogdom. Tieši tāpēc, tik bieži varde tetovējums ir simboliska nozīme, milzīgs un dziļš pārejas laikā īpašniekiem dzīvi. Es runāju par izmaiņām, kas pilnībā mainīt iekšējo un ārējo ainavu cilvēka dzīvi. Varde ir totem cilvēkiem, kas ir veikti šādi milzīgs pārejas.
 • Ko simbolizē lakstīgala?
  Romantismā :Dzejas simbols dzejniekiem, dažreiz aizvietojot mūzu. Kā arī Dabas balsi - arī dzejniekiem,vai  nelaimīgu mīlestību (esi lasījusi O.Vailda pasaku - ''Lakstīgala un Rožu krūms''? ) palasi-sapratīsi.
 • Dzīvnieki simbolizē ne tikai gadus un mēnešus, bet arī stundas - kurā zīmē esi dzimis tu? - >
  esu dzimusi tiigera gadaa un tiigera stundaa :) so plus veel peec horoskopa esu auns... :) taa teikt ar mani nekad nav garlaiciigi...tadi kaa es dabiigaa naavee nemirst :)
 • Man kulturas vēsturē jāzin kuru evanģēliju kas simbolizē.. varbūt jūs zinat?
  Ikonās, kur Kristus attēlots kā Ķēniņš, kurš sēž tronī, stūros mēdz attēlot četrus evaņģēlistus simboliskā veidā: eņģelis - apustuļa Mateja simbols, Mateja Evaņģēlija evaņģēliskā satura dēļ, ērglis - ap. Jāņa simbols - ērglis lido augstāk par visiem putniem, Jāņa Evaņģēlija atklāsmes spožums ir it kā skatoties saulē, vērsis - ap. Lūkas simbols, Lūka runā par Kristus pestīšanas darbu, vērsis ir pacietības un izturības simbols, Lauva - evaņģēlista Marka simbols - attēlo Kristu kā pasaules uzvarētāju.


  der?
 • Kāda dziesma Jums simbolizējas ar jauno gadu vai ziemassvētkiem?
  Wham! - Last Christmas
 • Sapņu tulks spēj izskaidrot, ko simbolizē sapnī redzētās lietas. Kas tā ir par valodu un vai to var apgūt?
  Zemapziņas laukā valda haoss, kurā virsroku cenšas gūt mūsu pirmatnējie instinkti — vēlmes, bailes, dusmas. Šie divi lauki savā starpā nepārtraukti cīnās.Sapņu uzdevums ir atbrīvot zemapziņas enerģiju, lai tā neizlauztos uz āru dienas laikā.zemapziņas instinktu nejaukā daba neļauj mums redzēt skaidri izprotamu sapni. Zemapziņa ietin patiesos motīvus noslēpumā, radot atšķirību starp patieso vēstījumu un tā sapnī apslēpto formu. Vēstījums bieži vien ir neloģisks vai vismaz secībā samudžināts stāsts, tāpēc sapņa formā uzpeldošajam ir nepieciešams gudrs pētnieks, kurš varētu atrast šī trakā stāsta satura, rakstura un struktūras simbolisko vērtību.
 • Ko tieši tev nozīmē un simbolizē Latvijas bruņotie spēki, ne tikai kā miera uzturēšanas spēki karstajos punktos?
  Man ljoti daudz radinieki dien virsdienestaa LBS, taapeec droshi varu teikt, ka lielaakaa dalja tur straadaa deelj darba un algas. Ja paveertee globaali, tad muusu armija ir kaa skudra uz zilonja! Manupraat, nauda ko teereeam saviem brujotajiem speekiem, buutu izmantojama lietderiigaak. Diemzeel, mums nav strateegiski domaajoshas valdiibas.
 • Vai uztaisīji Sniegavīru – nu labi, burkāns kā deguns, ogles acu vietā, bet kas puikam simbolizēja viņa vīrišķo būtību?
  Iesperšana pa kājstarpi ^^


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system