Labākā atbilde

  1.  0 0

  MataUndone 5 (3979)210 12 g  

  nuu.. izskatam ir liela nozīme, jo parasti taču pievēršam uzmanību cilvēkiem kuri visuāli mūs piesaista. :P tad iemālās cilvēka izskatā un pamazām iepazīst viņa iekšējo pasauli. bet tad, kad sākas patiesā mīlestība, tad tikai iet runa par iekšējo skaistumu. jo starp iemīlēšanos un mīlestību ir diezgan liela atšķirība :)

Atbildes

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3816 12 g  

  nu vispār jau attiecības nespēj sastāvēt tikai no ārējā skaistuma... ja cilvēks nav iekšēji daiļš, tad atiecības ilgi nepastāv... kaut arī sākotnēji pievelk vairāk ārējais...

  1.  1 0

  Kruzo 6 (8753)3642 12 g  

  Nu izskats rada pirmo iespaidu par cilvēku, cik labi viņš ir ģērbies, kopts, manieres, kultūra, sava veida etiķete... Pēc tam jau tiek pētīts tā cilvēka iekšējais skaistums, protams, ja viņš ir atstājis labu un pozitīvu iespaidu par sevi. Tādas manas domas par to.  

  1.  1 0

  Country 6 (11601)228 12 g  

  Pirmais, kas piesaista sievietē ir izskats, pēc tam rīcība un pēc tam raksturs un sirds....bet ir gadījumi, kad šī rinda ir sagriezta otrādi...

  1.  0 0

  Kashuks 3 (884)28 12 g  

  Nu nezinu man cilvēkā ir galvenais raxturs un ārējais skaistums bet bez iekšējā skaituma nekādīgi ..

  1.  0 0

  ggbjg 5 (4854)124 12 g  

  pirmais jau vienalga piesaista vizualais cilveks kurs tev vizuali loti nepatiks tu jau nemaz nesaksi ar vinu kontakteties lai noskaidrot vina ieksejo skaistumu

  1.  0 0

  agneseTev (48) 7 (33013)4514 12 g  

  Nu re, bet te ir vēl viens apsekts, kas kuram ir skaists? Paldies Dievam mūsu skaistuma ideāli ir tik dažādi, ka katrs savu skaistumu spējīgs atrast:)). Tātad, viss atkarīgs no tā, ko TU meklē otrā, ko esi gatavs pats piedāvāt? Tad nu tāds tādu atrod.:)) Kas vienam vīrietim šķitīs dīvas skaistums, cits viegli novaibstīsies. Cits ar to otru varēs stundām runāt un just milzīgu piepildījumu no komunikācijas, bet jau kāds atkal sūkstīsies, ka ar to cilvēku pat lāga nav ko runāt... Es par harmoniju. Savstarpējo harmoniju:).

  1.  0 0

  peliite16 5 (4876)126 12 g  

  liela noziime arii izskatam..

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 12 g  

  Galvenais, lai neatkarīgi no izskata, tas iekšējais skaistums tomēr arī būtu. Bet zinu, ka neglītam, drausmīgam cilvēkam necik tālu dzīvē netikt, dēļ mūsu stulbās sabiedrības stereotipiem. Man tas nav svarīgi. Savu vīrieti būtu iemīlējusi, lai kā viņš izskatītos. Ir bijuši daudz smukāki par viņu, bet man viņš ir viskaistākais, jo es viņu tādu iemīlēju.  

Līdzīgie jautājumi

 • vai izskatam ir nozīme????
  balle ir balle.. manuprāt, tādiem pasākumiem ir savs dresscode
 • Izskatam tomēr ir nozīme?
  Kuram tad patiks dimants ietīts tualetes papīrā? Patīkamāk tak ir, kad gan iepakojums patīkams, gan saturs.
 • Cik liela nozīme ir ārsta ārējam izskatam?
  Runājot par dzelžiem, karekļiem un citām ķēmībām (visbiežāk tās ir ķēmības aiz tukšpaurības, ne gaume/stils). Redzi, Meitene, zināmu laiku es darbojos ar diezgan nopietnām tehniskām lietām, kur tādi kareklēni, spīgulēni, dzelzēni radīja kapitālu risku nogalināt sevi, citus un nograut miljoniem vērtu tehniku. Tātad - ja virs manis operācijas laikā sāk svārstīties un ļurkāties šāda "Cristmas wunderbaums", mani narkoze neņems!    Jopcik, bez visādām šitādam drazām tā jau pilns gadījumu, kad atstāj iekšā skalpeļus, tamponus utt. :)
  Uzskatu, ka nelielas atkāpes var būt, bet nu nevar iet galējībās. Ausgtpapēdenes - mediķi jau nekad nekur neskrien, vai ne!? Kājas neizmežgīs.. :) Vai arī jāŗīko speckursi skriešanā ar augstpapēžu kurpēm.
  Nu tas tā... Es domāju, ka ĪSTS ārsts , PROFESIONĀLIS, GURU!!! tādas "ārišķības" arī par naudu nenēsās/nepiekops. hm, zini, tas ir kaut kā saistīts ar intelektu, izglītības līmeni utml. - domāšanas jaudu vktml. - sauciet, kā gribiet. Viņš var būt alpinists, rokeris, breikdacers - vienalga! Man dzivē ir sanācis sastapt, būt kopā ar  ļoti profesionāliem, "augstas raudzes" gan mediķiem, gan armijniekiem, gan zinātnes cilvēkiem - BET PANKU STARP VIŅIEM NEBIJA(vismaz darbā/dienestā to redzēt nevarēja)!   Domāju, ka cilvēkam, iekarojot aizvien augstākas un augstākas virsotnes savā jomā, kaut kā "atmirst"  tās "ārišķības". Kam paliek - - nu, protams, apkalpojošam personālam, sekretārītēm - īsāk sakot - visādai uiņai muiņai, kas tā arī žāvājoties skatīsies pulkstenī, gaidot darba dienas beigas.
  p.s. Slayer. kas vainas Slayeram. Bet te jau atkal problēma - slimie ne visi to uztvers pozitīvi - kāds dievbijīgs/māņticigs tantuks ar slimu sirsniņu padomās, ka pie viņa ieradies Elles Sūtnis! :) Jādomā par klientiem - ne visi ir tjipa progresīvi domājošie māksleņīki!  
 • Kā gaiši brūnus zamša ziemas zābaciņus dabūt kkā līdzīgus sākotnējam izskatam??? :(
  taapeec es nepeerku zamsha zaabacinjus! =))
 • Vai patiik ka meitene uzkraasojusies, vai tomeer dod priekshroku dabiigajam izskatam?
  Pieticiiba izdailjo!
 • Esat satikuši/pazinuši cilvēku, kurš pilnībā neatbilst savam ārējam izskatam?
  Par bezpajumntniekiem pēc savas gribas nekļūst, lielākais to daudzums ir gudri un izglītoti cilvēki kam dzīvē nav paveicies...
  un ja ņemt vērā ka vīru pēc cepures neskata, tad es pazīstu ļoti daudz cilvēku kuri nav tādi kā izskatās ārēji
 • Kāpēc Latvijā sievietes pārspīlēti daudz pievērš uzmanību savam ārējam izskatam?
  Latvijas sievietem daudzam ir asinis gan polu, gan krievu asinis, bet tas nacijas vienmer pieverš uzmanibu izskatam...
 • cilvēki saka , ka izskatam nav nozīmes!vai jūs tā domājat?negribas taču sev blakus pēdējo neglīteni, tikai viņ-s sirsniņas pēc. ? :)
  Ir, ir nozīme - man ir svarīgs pirmais iespaids, un tas diez vai būtu pozitīvs, ja cilvēks būtu neglīts, jo man pat nebūtu vēlmes ar viņu iepazīties tuvāk, bet ir otrs variants - ja pazīstu to cilvēku jau labu laiciņu, esmu iepazinusi viņa iekšējo pasauli, tad tur ir cits stāsts.
 • Kapēc tāda vecuma pārstāvji ir diezgan iedomīgi un lecīgi?
  Pusaudži... visi tādi... kas ļauj lai kāpj uz galvas, tam arī uzkāps.
 • Vai cenšaties panākt taisnību,diezgan bezcerīgā pasākumā?
  Nu gadās jau runāt ar tādu idiotu, ka nekas vairs nepalīdz, bet principā ja zin uka taisnība tad līdz galam!!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system