Labākā atbilde

    1.  4 0

    willx (61) 6 (17306)3730 13 g  

    lietus nolija gaidi odu mākoņus.

Atbildes

    1.  7 0

    Енот 8 (343337)631660 13 g  

    Vini gatavojushies svinnet pret mums

    1.  3 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    Kad parādīsies nebūsi laimīga

    1.  3 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Jā, nedaudz šķiet dīvaini, kaut kāds sīkais lidonis  aizvakar iedzēla, bet tas nebija ods. Varbūt pa garo ziemu ūdeņi atdzisa tiktāl, ka kāpuri nelien no dūņām ārā!?
    Bet gan jau būs, nekur nepazudīs.

    1.  3 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    apjukuši ar ieilgušo pavasari,bet gan jau atjēgsies un miera nebūs

    1.  3 0

    evil-devil (37) 6 (8935)2518 13 g  

    kā vilku piemin, tā vilks klāt. nevajadzēja tev ieminēties, tagad gaidi stratēģisku uzbrukumu kur visi apvienojušies vienā lielā barā un uzbrūk reizē, nevis pa vienam. būs genoht mums visiem! :D

    1.  3 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 13 g  

    ir ir laukos to4 jau ir esmu jau dazus likvidejis

    1.  2 0

    MadMarko (43) 4 (2123)422 13 g  

    uztraucies? joko? labi un labi ka nava

    1.  1 0

    Maxviwell 1 (141)3 13 g  

    Man liekas, viņi visur. Vai tad nē?  

    1.  1 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Fu i nepiemini Labi, ka nav, man prieks, ceru ka tie maitas izmira

    1.  1 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    visi motili izkerti ziemaa,nav vairs no kaa rasties  

    1.  1 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529379 13 g  

    Oj, lai tik nebūtu ilgāk - nevari deļ šiem ārā pat pasēdēt.

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    vecmamma teica, ka viņiem laukos šo ir jau pietiekami daudz.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system