Labākā atbilde
Atbildes
-

-

-
3 0
DrDestroy 7 (81057)4853 13 g
Jā, nedaudz šķiet dīvaini, kaut kāds sīkais lidonis aizvakar iedzēla, bet tas nebija ods. Varbūt pa garo ziemu ūdeņi atdzisa tiktāl, ka kāpuri nelien no dūņām ārā!?
Bet gan jau būs, nekur nepazudīs.
-
3 0
weronika800 6 (18518)3527 13 g
apjukuši ar ieilgušo pavasari,bet gan jau atjēgsies un miera nebūs

-
3 0
evil-devil (37) 6 (8935)2518 13 g
kā vilku piemin, tā vilks klāt. nevajadzēja tev ieminēties, tagad gaidi stratēģisku uzbrukumu kur visi apvienojušies vienā lielā barā un uzbrūk reizē, nevis pa vienam. būs genoht mums visiem! :D

-

-

-

-
1 0
SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g
Fu i nepiemini Labi, ka nav, man prieks, ceru ka tie maitas izmira

-

-
1 0
Rigas puika (35) 6 (13208)529379 13 g
Oj, lai tik nebūtu ilgāk - nevari deļ šiem ārā pat pasēdēt.

-



