Labākā atbilde

  1.  0 0

  AntiAngeL (29) 7 (38141)4822 9 g  

  Nezinu,bet man liekas ka visās valstīs ir savi knifiņi

Atbildes

  1.  0 0

  nLighted (28) 7 (47187)51256 9 g  

  Tokyo

  1.  0 0

  merry16 2 (359)3 9 g  

  spaanija...francija...portugaale...meksika...

  1.  0 0

  enducis (34) 4 (1211)26 9 g  

  Vēl tūrisma nolūkos uz nevienu valsti nav braukts, un arī visas vēl nav izbraukātas, lai precīzi pateiktu, bet tur, kur ir būts, tad laikam Monako, arī Francija, katra valsts ar kautko ir interesant, īpaša, lai uz to aizprauktu uz papriecātos par tās skaistumu: Vienā skaistās, dārgās mājas, citā neskaitāmie vēsturiskie, arhitektūriskie pieminekļi, citur daba paņem ar savu vienreizīgumu, tā ka ir vērts izbraukāt visu mūsu mazo pasaulīti. :)

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 9 g  

  itaalija

  1.  0 0

  neliete 6 (9684)2414 9 g  

  Spain

Līdzīgie jautājumi

 • кто то учился в RIGAS TURISMA UN TIRDZNIECIBAS SKOLA?
  Я училась,но года не доучившись ушла от туда.  Отношение к ученикам очень раздолбайское, да и сам контингент такой.. Может мне так попалось, но у меня было что просто всех русских очень очень принижали однокурсники латыши(
 • Turisma objekti,kuri varetu apmeklet,braucot pa autocelu,un pamato savu izveli?
  Pamatot savu izvēli es varu tikai ar savu interešu loku. Man interešu loks - lietas, kas mani interesē, saista, rada baudu, gandarījumu, prieku, rosina zinātkāri (tās ir lietas, kuras nevienam citam man ne jāpierāda, ne jāpārliecina, jo tās ir manas)  - daba, dzīvnieki, vietas, kur valda stihija, adrenalīns, cilvēka intelekta spilgtas izpausmes tehnikā, zinātnē, mākslā (arī arhitektūrā). Lielākā daļa populāro tūrisma objektu mani neinteresē. Nebūtu slikti , ja Tu minētu vismaz vienu noteiktu kontinentu, valsti, maršrutu/ceļu, jo pasaule ir plaša, objektu bezgala daudz. No tiem populārajiem -oki - nepabrauktu garām Gizas piramīdām,  noteikti pakavētos Parīzes senatnīgajā tirgus placī,  Kusto Okeānparkā, Nevada, Black rock desert, Turaidas pils, Gaujas senleja, Kurzemes krastmala, Venspils enkuru muzejs, Valsts Ermitrāža Pēterburgā, Kamčatkas geizeri, Saaremaa senie cietokšņi, Gaiziņš, Skaņaiskalns, Sauleskalns -ehh, te taču var līdz rītam rakstīt. :)  Un ja vēl to visu izbaudi ceļojot uz diviem ratiem! O!  
 • tava valsts.
  viena liela valsts...-...DZIMTENE...
 • Vai Latvija ir atīstīta valsts?
  Tā pa vidu!
 • Kā par tevi rūpējas un tevi aizsargā tava valsts šobrīd?
 • Ko tu domā par valsts prezidentu?
  Nasing spešal.....  

  Pārāk emocionāls, lai būtu prezidents....
  Lauku onkulīts.  
 • kura valsts ir labaka???
  Priekš manis tā ir Latvija. Tas nenozīmē, ka esmu patriots, bet nenoliegšu, ka te ir mani vistuvākie cilvēki un atmiņas, neviena cita valsts nevar stāvēt tam blakus.
 • Kuras valsts Eiro monētas jums patīk labāk?
 • Kā jūs vērtējat valsts līdzšinējo stāvokli?
  Valsts ir stāvoklī!  
  Nez.. ļoti sarežgīts jautājums. Nekas diži labs nav, vienīgais, tīri tads latvisks mierinājums, sū..os ne tikai mēs "sēžam". Gan jau būs labi.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system