Labākā atbilde

  1.  1 0

  MelnaSirds 6 (11035)21133 11 g  

  Man izrakstīja kaut kādas antibiotikas no kurām man kļuva nelabi,vēl dažus gadus atpakaļ darbā visiem spieda taisīt gripas potes,bet man izrādījās pret tam zālēm alergija~dispičerei pie loga nogāzos gībonī.

Atbildes

  1.  0 0

  resnits (29) 6 (12486)3417 11 g  

  drosvien ka tev ir gadiijies

  1.  0 0

  bumba_waartos 6 (6543)2517 11 g  

  Nav tā gadījies, man pats labākais dakters. :)

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48161)4984 11 g  

  vispar neesu lietojis zāles kopš bernibas!!!!!!!!!!

  1.  0 0

  solemi 5 (2820)28 11 g  

  Man tā gadījās vairāk kā 13 gadus atpakaļ,kopš tā laika zāles nelietoju un mani bērni tās nav redzējuši,tāpat arī slimojuši neesam!

  1.  0 0

  agneseTev (46) 7 (33013)4513 11 g  

  Ir gadījies, jau tās pērkot aptiekā jutu, ka nevajag, kad izlasīju "instruksiju", ar slaidu loku iemetu miskastē. Pie tās ārstes vairs nekad neatgriezos.

  1.  0 0

  kristik23 1 (145)2 11 g  

  manam viram un rezultata nestaveja

Līdzīgie jautājumi

 • Kuram ir labāk????
  Sorry, es bišķ savādāk pastāstīšu savas domas par šo te! --->

  Egoists dzīvo tikai priekš sevis pakāpeniski viņš dzīvē sasniedz kādus sev svarīgus mērķus , viņš iekrīt vēl lielākā egoismā domājot, ka var ar visu pats tikt galā..viņš mīl tikai sevi un nevienu citu , visu pēc kā viņš dzīvē tiecas tas ir lai viņam dzīvē būtu vairāk materiālo labumu, bet tādējādi aizmirst par tuviniekiem (ģimeni, radiem un draugiem) .. tāpēc no viņa pamazām sāk attālināties tuvinieki, draugi un beigu beigās viņa egoisma dēļ viņu neieredz pat viņa ģimenes locekļi, būdams egoists, viņu sāk par to ienīst arī viņa bērni, jo viņš arī viņus ir izaudzinājis par egoistiem....... un tad vecumdienās viņš atskatās atpakaļ uz savu dzīvi , domājot - ''cik daudz es tomēr šai dzīvē esmu sasniedzis!'' un konstatē, ka sieva viņu pametusi, bērni viņam jau 20 gadus nezvana un viņš sēž viens pats savā mājā un vienīgie draugi kas pie viņa nāk tie ir tie kas mīl nevis viņu, bet viņa naudu.. un tad Egoists saprot, ka visa dzīve viņam bijusi bezjēdzīga...

  Bet tiem citiem, kas ir pilnīgi pretstati ''Egoistam'' dzīvi nodzīvo priecājoties gan priekos, gan bēdās, gan nelaimēs, jo viņam vienmēr būs kāds kurš palīdzēs grūtos brīžos!
 • kuram ir grūtāka dzīve?
  Man jau nu nē.
  Neesmu nekāda dižā feministe, jāsaka - abiem ir grūti - abi cilvēki, un cilvēkiem grūta dzīve.
  Tas tā, nedaudz pafilozofējot, bet kopumā jau:
  "Dzīve, kas ir tik skaista, reizēm ir tāda maita.." (šito kkur izlasīju, un tā patiešām arī ir) :)
 • kuram ira?
  m.emo.lv
 • kuram garsso ČUPAČUPS.....
  man ........tas ir vienīgai ko protu sūkāt!!!!
 • Kuram vēl uztaisīt...?
  Es jau kā vienmēr padomāju par to labāko.. a te tev nu bija, vienkārši maizes ar kafiju  

  Bet ja jau piedāvā, tad man desmaizes ar tēju  

  Papildināts: Jā!  
 • Kuram ir šitā dziesma? -->
  man ir ja gribi aizsutishu pa skaipu pieem!!!
 • Kuram šeit ir daudz spēka?
  Muļķu nav :D :D :D :D
  Atkal kārtējais no taviem vīriešu ievilināšanas migā plāniem  
 • Kuram te vēl ir celiakija..?
  Ja celiakijas slimnieks strikti ievēro diētu (nelieto glutēnu saturošus produktus), tad  zarnu bārkstiņas atjaunojas un celiakijas slimnieks izveseļojas. Mūsdienās tas vairs nav neizpildāms uzdevums, jo veikalos un aptiekās iespējams nopirkt glutēnu nesaturošus miltus, no kā cept maizi un pankūkas, var nopirkt jau gatavus cepumus, vafeles, makaronus. Kā arī ar vien vairāk šai problēmai pievēršas Latvijas produktu ražotāji, domājot par celiakijas slimniekiem. Pie tam ir daudz produktu, ko šie cilvēki drīkst lietot, piemēram: gaļu, zivis, dārzeņus, augļus, saknes, rīsus, griķus, kukurūzu un soju.
 • Vai ir kāds, kuram mājās ir sterilizēta kaķene?
  pa dienu aizved, notiek operācija, vakarā patur kaķi novērošanai - vai ir viss ok.
  nākamajā dienā var vest mājās - jāstaigā ar tādu kā konusu ap kaklu aptītu ačgārni uzmauktu lietussargu - lai kaķene pati nelaizītu un nekostu savu rētu - lai tā mierīgi sadzīst. pēc tam, ja nemaldos, vienreiz jāved izņemt šuves.
  kā jau teica - nedēļu vai bik ilgāk kaķene mokās, bet pēc tam sāk uzvesties normāli, atgūst dzīvesprieku un tā. vismaz mūsējā ļoti lēnprātīgi uzņēma to visu - taisni jocīgi skatīties, kā kaķis, kam sāp, par to galīgi nedusmojas, bet ļoti-ļoti mīlīgi izturas pret apkārtējiem un samierinās.
 • Kuram rit ir jastrada??
  Man ka vienmer brivs.. bet  atputisos ari par visiem stradajosajiem..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system