Labākā atbilde

    1.  0 0

    streetdog93 5 (3265)25 11 g  

    Īpaši tur nekā tāda nav, bet tik un tā kā jau pārējā Latvijā ir daudz kas, bet tik jāmāk meklēt.    

Atbildes

    1.  0 0

    munkss (34) 8 (207611)531163 11 g  

    Tev šis jautājums ir arī RU sadaļā, bet esmu gatavs tev pievienoties

Līdzīgie jautājumi

  • Kurp doties meitās?
    Uz vecmeitu balli
  • kads zin saitus kur var noka4at jaunako muziku velams gan krievu gan anglju :??
    Mamma GOOGLE.lv saka - download free mp3 vai скачать mp3 un velc pēc sirds patikas!!!
  • kads datums bija pirms 180. dienam?
    tas nav svarigi.. neviens normals cilveks tagad nenems kalendaru nakts vidu un kaut ko tadu nemeginas uzzinat..
  • pec cik dienam var diegus nemt ara?
    atkarībā kur ir tie diegi.
    parasti ir pēc 14 dienām.
    ja ir kāda tāda nopietna rēta, kurai vajag kārtīgi sadzīt....

    pa zobiem runājot nezinu ieteikt kas notiek jelgavā.
    bet pats process atkarīgs no tā pie kāda zobārsta iesi, ja iesi pie tāda prosta,būs palētāk,bet iespēja,ka neturēsies labi, ja iesi pie tāda krutāka, iespēja,ka labi sataisīs.
    man ir bijusi pieredze ar to lietu,ka audzē klāt blombi saucamajam acu zobam,jo redz zobārstam likās,ka tur varētu rasties caurums un sāka urbt un čakarēties apkārt,tad uzlika gaismas blombi,labi uzlika ja pie sāna, kura īsti neturējās klāt kā vajag,ka pēc tam nevarēju pēc dažām nedēļām ne iedzert ūdeni,ne ieēst ne gaisu ievilkt.
    tāds prieks man izmaksāja neatceros 25 eiro laikam,bet kad pārtaisiju, un nesāp vairs izmaksāja 64 eiro.
    takā izvēle jāizdara sākumā,vai maksāt un pēctam pārtaisīt,vai uzreiz taisīt tā,lai nav jāpārtaisa.
  • kurs var aizdot telti uz trijam dienam(no 04.07.-06.07.)?
    he,he vairs nevajag :P
  • Kādu naudas summu dienā tu iztērē tikai ēdienam?
    Es mājās neskaitu, cik es apēdu un cik tas izmaksā..
    Ja būtu jāskaita, tad, piemēram, brokastīs pieņemsim, ka man ir divas desmaizītes un kafija. Desa maksā 1.80Ls, to gabalu es varētu sagriezt 30 šķēlēs, tātad viena šķēle izmaksā 6sant. Viena šķēle maizes izmaksā 2sant. Kafija man būs Nescafe 3in1, kas maksā 25sant. Brokastu kopsumaa: 53sant.
    Pudienas universitātē 2 Ls..
    Pieņemsim, ka man vakariņās ir pelmeņi ar krējumu.. Tātad, pelmeņi maksā kādu 1Ls.. Iedomāsimies, ka paciņā ir 100 pelmeņi.. tātad viens pelmenis maksā 1sant. Tad vēl krējums. Krējums maksā apmēram 80sant. Ja no pakas var izkasīt 8 karotes, tad viena karote krējuma izmaksā 10sant. Ja es ielieku bļodiņā 20 pelmeņus un 2 karotes krējuma, tad manas vakariņas man izmaksā 0.40 Ls..
    Dienas garumā iespējams vēl kāda šokolādīte un sula. Tas kopā būtu 80sant.
    Tātad pēc šādas ēdienkartes dienā aiziet: ~­Ls 3.81
  • Ik pēc cik dienam šajā aukstumā laistāt puķes un cik daudz pa minūtēm vedat ārā sunīšus?
    apmēram reizi nedēļā laistu, dažas biežāk, tomēr apkure zem palodzes pakaltē augus.
    sesks tiek ārā stipri retāk, izlaižu uz balkona sniegu pastumdīt un drīz pats jau skrāpējas iekšā tikt, ķepeles salst.
  • pec 2 dienam atvalinajums beidzas ko lai dara ja negribas iet uz darbu
    Bet algu ari gribaas:)
  • Ko darīt, kad nav kurp iet?
    Pasēdi - padomā - gan kāds virziens parādīsies.
  • Kurpītes kādas... Vīrieši...
    gariem, apaļiem, vai nav vienalga ,ka tik nespiež !


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system