Labākā atbilde

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 16 g  

    Vīrs maksā par māju,ūdeni,council tax,elektrību,gāzi, es pērku pārtiku un pārējo.

Atbildes

    1.  0 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 16 g  

    pagaidam dzivoju pie masas, ta ka, jaa! vina lielakoties visu dara. tikai kopa ejam iepirkties!

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 16 g  

    Es esmu izpildītājs ārpus mājas (ar pērkamo produktu uc. sarakstu, rēķiniem zobos un uz priekšu!   ). Mājā saimniece un riktētāja ir mammucis.

    1.  0 0

    JUSTHATEME 7 (32687)346198 16 g  

    es !!!!  

    1.  0 0

    Maroka (46) 6 (5297)2542 16 g  

    Rēķinu apmaksa,mājas kārtošanaun un ēst gatavošana ietilpst manos pienākumos,pārtiku parasti pērkam kopīgi.

    1.  0 0

    DaReLa 6 (6567)2928 16 g  

    Suns, Vīrs un citi zvēri
    Suns sargā
    Vīrs pelna
    Citi - pārējo

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31860 16 g  

    Kurā ģimenē? Manā un manu vecāku vai manā un mana čalīša ģimenē (savienībā)?
    Pie vecākiem visu maksā viņi, gatavoju es.

    Mums ar džekiņu tā, ka viņam mamma no ārzemēm atsūta naudu, puika samaksā rēķinus, pārtiku iepērku es, gatavoju es un pārsvarā māju uzkopju arī es...

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 16 g  

    tas esmu es... nu labi tas ir kaimiņš.. es tik nesaprotu kapēc šis mums palīdz un visu dara....

    1.  0 0

    Nixon77 5 (3251)25 16 g  

    Mamma.

    1.  0 0

    Tera 2 (413)17 16 g  

    Es

    1.  0 1

    munkss (40) 8 (207590)555570 16 g  

    Komunālos un rēķinus maksāju es, par pārtiku draudzene - kabatasnaudu neviens nekontrolē (nu, ja neskaita mūsu suņus)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system