
Līdzīgie jautājumi
- labriit.....baigi feini:))
- wislabaakais weids kaa Tew pateikt Labriit...? :)Mīļi pieglausties man gultiņā blakus...
- Labriit!:) ko shonakt sapnjojaat? ja sapnjojaat vispaar..Nesapņoju neko, zato visu nakti domāju. Par maratonu.. domās jau visa trase ir 3 reizes noskrieta.
- Labriit visiem ..!!! Tikko pamodos .. labriit :D
ai shon kko muyrgoju, vair sjau neatceros.. vsp slikti guleeju, laiakm drinki energjijas vakara nav tas labakais padzeeriens.. :D apbriinoju itachi :D - Labriit, paliidzees kaads izberzeet man actinjas ? :DTe tev bļoda, te tev ūdens ar ledus piegaršu un peldošiem aizbergiem, dvielīti paturēšu.. :) Uz priekšu čalīt. :)
- un weelreiz labriit wisiem, shajaa briinishkjiigajaa riitaa... :)riits nav briinishkjiigs :(( man veel ir labais :D:D:D :(( :(( shtiime :(( :((


