Labākā atbilde

    1.  0 0

    sise27 6 (6611)2320 17 g  

    Ja mani palaistu uz ledus es visa buutu "seksiigos" zilumos  

Atbildes

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    maaku... peedeejo hm.. 04.11.2008.
    gribas veel aiziet... labi ka atgaadinaaji kaadu dienu buus jaaaiziet.

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    māku,bet pēdējo reiz biju pagājšgad....hmmm,vispār atsauci sliktas atmiņas

    1.  0 0

    DeadlyAngel 4 (1299)39 17 g  

    amm parak ideali nee :D:D:D amm tas laikam bija pagashgad :S

    1.  0 0

    krii_ 6 (6142)411 17 g  

    Es pat uz slidām nemāku nostāvēt,kur nu vēl slidot.

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3862 17 g  

    maku ta normali, ghm pedejo reizi vot neatceros vai pagajusho gad biju slidot vai nea

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 17 g  

    es biju vakar - es nezinu vai vēl kādreiz uzkāpšu!

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    slidot maku, apstaties nemaku.. ieskrienos un pret sienu..
    vai ar dibenu pa ledu..
    pedejo reizi pirms kkadiem 2 gadiem manliekas

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Nē.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    kauko jau varu izdariit.

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 17 g  

    aam aizpagai6 4dien pedeja reize bija

    1.  0 0

    rose4you 3 (758)210 17 g  

    jaaaa, maku slidot, man patik slidot, bet laikam pagasgad ziemassv4etku tusinā, bet tas nebija tiesi 24. decembris, tagad gaidu ka kads Zens uzaicinas mani uz zslidotavu, bet laikam velti gaidit, jo maz cilveki zin manas patiesas velmes

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2218 17 g  

    Pagājušogad... Mācēt māku - šo to :)

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Protams, ka māku ;]]`
    Ja nemaldos pirms 3 vai 4 dienām... bij labi ^^

    1.  0 0

    adzha 2 (478)12 17 g  

    Māku. kādu mēnesi atpakaļ..

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 17 g  

    Es, nu tā... nevisai. Bet tik ļoti gribētos paslidot, sen neesmu slidojusi.  
    Es atceros, kad 1x slidoju. Ar daiļslidotāj slidām pa kalniņu izdomāju nobraukt lejā, sāni arī bija zili, nobrāzts līdz kaulam, ceļi ar zili. Tāda bija mana 1. pieredze. Bet vēl joprojām kāpju uz slidām.

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 17 g  

    nemāku,noteikti būtu ļoti amizants skats,ja es uzkāptu uz slidām.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system