Labākā atbilde

Atbildes

  1.  1 0

  busjkina (34) 6 (5468)126 10 g  

  Pirma bij Zelta ola,kurai tika taisiti slikti brakjiigi pakaljdarinajumi un no tiem savukart radas stulbas vistas,stulbas jo radushaas no braakjiem! :DDD

  1.  0 0

  laima1000 (27) 6 (15165)3316 10 g  

  nu taaka jau pati jautaajumaa izteizi MUUZIIGAIS
  tad vinjsh nekad netiks atrisinaats :)

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 10 g  

  Caalis!

  1.  0 0

  mr_Cartoon 4 (1535)25 10 g  

  ir jautaajumi uz kuriem nekad nebuus atbilzu un sis ir viens no taadiem!!! Reizeem ir pat labaak ka mees visu nezinaam!!!:)

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 10 g  

  ola un vista, vai arii vista un ola...:)

  1.  0 0

  agruc 3 (970)17 10 g  

  Caalis....

Līdzīgie jautājumi

 • Kas bija pirmais vista vai ola?
  Kā nu kura vista un kā nu kura ola.
 • Kurš bija pirmais vista vai ola?
  atklaats ka vista...kkaads dinozaurs bijis. :D
 • Kas radās pirmais: vista vai ola?
  ja pienem:,ka pasaulee naaca pirmais ādams taatad  OLAS
 • Kas bija pirmais vista vai ola?:)
 • Kas bija pirmais, vista vai ola?
  Ir atklāts,ka tomēr ola.Tajos tur....kādos tur dinozauru laikos....kaut kas par aukstu laiku un kalniem....tad šļūdoņiem...kaut ko lasīju.Ola- ola.
 • kas tad bija pirmais,vista,gailis vai ola?
  Sākumā bija omlete un vēršacs, bet ola, vista un gailis radās jau pēc tam
 • kas tad iisti bija pirmais? vista vai ola? :D :D
  a kur tad paliek cālītis? :D
 • Kas bija pirmais cepta vista vai cepta ola?
  Pirmā bija cepta vista, jo to uzcepa uz ugunskura, bet olu uz ugunskura nevarēja uzcept, jo pannu toreiz vēl nebija Šovakar man kaut kāds murgojamais uznācis.
 • kas bija pirmais vista vai ola(pamato savu atbildi)?
  Zinu, ka uz šo jautājumu jau sen mēgināts rast risinājumu, bet tomēr.. Pēdējās dienas īpaši centos atbildēt uz šo jautājumu un izsecināju, ka pirmā bija vista. Tiktiešām - vista!
  Tas pierādāms ļoti vienkārši. Kā jau zināms, ir divas pasaules rašanās hipotēzes. Pirmā - kreacionisms [pasauli radījis radītājs], otrā - evolūcijas teorija [dzīvība radusies nejauši, pati no sevis, attīstījusies no vienkāršā uz sarežģīto]. Tātad. Ja uzskatam, ka pasauli radījis radītājs, tad atceramies, ka no sākuma viņš radīja dzīvniekus [nekādu olu!]. Tas pierādās arī tad, ja ticam evolūcijas teorijai. Dzīvās radības attīstījās un tādā veidā kļuva par vistām. [Iespējams no sākuma bija daži spalvaini dinozauriņi, kuri sadraudzējās ar citiem dinozauriņiem - un lūk! Mēs iegūstam vistu! Tā attīstas un negaidīti sāk dēt!] Tātad vista apsteidz olu!
  Šķietami atbilde ir rasta, taču negaidīts pavērsiens! Izrādās, ka britu zinātnieki jau pirms krietna laika noskaidrojuši, kas bija pirmais - vista vai ola? Pēc viņu domām, pirmā bija ola. Viņuprāt, vienkārši izsakoties, iemesls slēpjas faktā, ka ģenētiskais materiāls dzīvnieka dzīves laikā nemainās. Tādēļ pirmais putns, kas, iespējams, pirmsvēsturiskos laikos attīstījās līdz tam, ko mēs sauktu par vistu, vispirms ir eksistējis kā embrijs olā.
  Ziniet? Šoreiz es zinātniekiem neticēšu [viņi neizklausās īpaši pārliecinoši]. Tātad. Pirmā bija vista. :] Droši vien, domas atkal dalās. Vieni teiks, ka pirmā bija ola, citi, ka vista, bet vēl kāds apgalvos, ka vista un ola abas bija nepirmās  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system