Atbildes

  1.  1 0

  itsmeee (34) 7 (25206)42896 12 g  

  ja es spēju apvienot pašreizējo darba spriedzi ar bērnu, tad noteikti arī karjeriste var būt māte!!!iespējams tas ir, bet spēkam jābūt daudz..nav viegli apzināties, ka tad, kad mazais ir apslimis, tev jāstrādā un nevari būt viņam blakus..bet no tā jau bērna mīlestība nesamazinās!un ir pietiekoši daudz iespēju arī darbā atrast laiku būt ar bērnu!vajag tikai īsto darbu un karjeru izvēlēties! :)

  1.  1 0

  laimes_bridis 6 (14029)2414 12 g  

  Jābūt lielam gribas spēkam un mākai sadalīt laiku starp ģimeni un karjeru, es to veiksmīgi esmu imācījusis, vēl pa starpai paspējot pastudēt va apgūt kādu kursus... Man ir tikai daži noteikumi, kurus ievēroju,lai vis būtu apmierināti - darbu nenesu uz mājām un mēdzu arī pati slimot un mans bērns... nemēģinu slima vilkties uz darbu, jo pieminekli neviens necels, a darbu varu izdarīt no mājām vai sliktākā gadijumā uz 1 stundu aizbraukt uz darbu... Tagad vēl esmu uzsākusi savu biznesu.. visam laika paliek. .. vajag tika gribet darīt:))

  1.  0 0

  Sincha813 7 (22241)3512 12 g  

  Un,kā vē IR iespējams!!!!
  Jābūt ir ĻOOTI stiprai sievietei..
  Mana mamma Ir ne tikai ideāla māte,bet arī Īsta biznesa sieviete+karjeriste!!!

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48143)4985 12 g  

  mūsdienu sievietes arī ir gan mātes ,studentes gan karjēristes vienkopus,,,,,,, dzelzs cilvēki!!!!

  1.  0 0

  DiiDii 7 (31461)31240 12 g  

  vajag tikai gribēt, un tad jau visu varēs apvienot!
  Augstu vērtēju sievietes, kas to spēj paveikt.

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3916 12 g  

  nē.. Sieviete var būt arī vienkārši brīva sieviete.... LAIMĪGA sieviete =] kas īpaši nestreso par karjeru... un bērni tai šķiet laime, taču viņa prot rūpēties arī par sevi.

Līdzīgie jautājumi

 • Mūsdienu sieviete.
  Mūsdienu sievietei jābūt 2in1 - jāpārzin un jāprot visi vīriešu darbi, viņai jābūt sievišķīgai, seksīgai un trauslai ārēji, bet iekšēji jābūt stiprai un par sevi spējīgai pastāvēt, jābūt rīkoties spējīgai jebkurā situācijā, jāvar sevi nodrošināt ar visu nepieciešamo, būt materiāli neatkarīgai, jāspēj bērnam būt gan mātes, gan tēva vietā.
 • Vai mūsdienu sieviete ir taupīga,vai izšķērdīga?
  gan taupīga, gan izšķērdīga...
  kaut kam naudas būs žēl, bet kaut kam iztērēs visu un vēl aizņemsies :)
 • Sieviete nekad nespēs līdzināties vīrietim - vai emansipācija nav padarījusi mūsdienu vīriešus par sievišķu apakšveļu?
  nez, man jau patīk tās jaunās džeku apenītes-apspīlētie boxeršortiņi un stringi, tik žēl, ka paši vīrieši pret to apspīlējumu tādi noraidoši ir...
  Par stringiem jau vispār nerunāsiM! :D
 • Kādi varētu būt mūsdienu grēki?
  tie pashi, kas raxtiiti biibelee... shiis lietas nemainaas....]
  ja nu wieniigi klaat naakusi apreibinosho wielu lietoshana paarmeeriigos  daudzumos....
 • Vai rutīna ir mūsdienu dzīves iezīme?
  Priekš tam cilvēkam ir izdoma un fantāzija, lai bagātinātu savu ikdienu. Vajag atrast kaut ko tādu, kas priecē sirdi, dažādot ikdienas nodarbes, pamainīt ieradumus, vairāk palutināt sevi, pavadīt laiku ar cilvēkiem, kas neļauj dzīvē iezagties rutīnai, radīt pārmaiņas pelēkajā ikdienā, lai katra diena būtu interesanta un īpaša!
  Tavai draudzenei iesaku atrast sev hobiju vai aizraušanos, kas varētu viņai sagādāt prieku. Viņai jāatrod kāda nodarbe, kur viņa varētu ielikt savu sirdi!
 • kāds iskatās mūsdienu pirāts?
 • Ko domājat par mūsdienu modi????
  nu neka seviska ja nau.....
  es tapat neko nevelku no jaunakas modes-sekot tai-tiek sagrauta pasciena pret sevi-es nevienam nesekoju!
 • Mūsdienu cilvēka būtība.
  stulbums
 • Mūsdienu fantastika?
  Es par "Klasisko" - to kādreiz bija grūti dabūt.  
  Hmm... maz lasu pēdējā laikā un nezinu, vai ko labāku  par Žilu Vernu, Arturu Konanu Doilu, Aleksandru Grīnu, Arturu Lielo, Herbertu Velsu, Aizeku Azimovu, brāļi Strugacki, Ivanu Jefremovu.  un citiem pasaulslaveniem klasiķiem kāds ko saražos. Bet nespriedīšu, ko nezinu. Savā ziņā pie fantastikas var pieskaitīt Dena Brauna pēdējos slavenos darbus.
  Pagaidīsim citas atbildes, zinu, ka mums te ir daži joprojām aktīvi lasītāji.
  p.s. man personīgi škiet, ka mūsdienās fantasikas ir salīdzinoši maz - vairāk spiediens ir uz politiku, korupciju, dokumentālismu, kriminālo, psiholoģisko žanriem, attiecību tēmas.
  Obligāti jāpiemin ekrāna māksla - te fantastika ir ļoti plaši pārstāta - gan kinofilmās, gan seriālos (nesaukšu, atveriet IMBD vai jebkluru online cinema vietni).
 • Kāds ir mūsdienu vīrietis - bruņinieks? :D
  tas, kurš spēs aizstāvēt vājākos, būs izpalīdzīgs, laipns (nevis katra teikuma galā būs dzirdams kāds lamu vārds), nekritīs panikā krīzes dēļ, neatstās savu bērnu tikai uz sievietes atbildību (cik dzirdēju šī tēma tagad ir diezgan aktuāla).


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system