Labākā atbilde

  1.  1 0

  evil-devil (29) 6 (8952)2412 4 g  

  Uzspiežot uz bildes, paliks lielāka.

Atbildes

  1.  0 0

  courageblack 2 (418)27 4 g  

  tāpat kā tu, ar vīriešiem, tikai vairāk ar rīkli.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23246)4729 4 g  

    tu nekad to neesi redzējis vai.
  kura šķira tev tieši interesē? ķipa bisex,jeb lezbietes?    
  nu principā tas notiek tā,ka dažreiz viņas izmanto to palīgrīku, nu saproti pa ko runāju (tāds garš daikts no abiem galiem vienāds)
  nu ķipa viens vienai ja,otrs gals otrai.
  vēl jau iesākumā dara tā,ka tur rīvējās abas divas ar tām savām ...... ķipa uzbudinās.
  un tikai tad viņas tur ņem palīgā to rīku, jeb ar ņem to piekaramo.    
  to n uviņas pašas izlemj :D

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 4 g  

  tagad laikam gribi iestāstīt, ka vairs nav pieejamas attiecīgas filmas ar tuvplāniem un tā....;)
  nu, nevar būt.

  1.  0 0

  Sarma 6 (7912)226 4 g  

  Nermāku paskaidrot,jo pati par to lauzu galvu.

Līdzīgie jautājumi

 • Eu veči. Tāds ļoti perverss jautājums - bet vai tā ir bauda? (sk. iekšā)?
  Es vienmēr biju domājusi, ka visiem vīriešiem patīk, ja viņus apmierina orāli. Visi par to runāja, ck tas ir patīkami.... Līdz pagājušajam gadam, kad sastapu vienu indivīdu, kurš to dzīvē nekad nebija pieredzējis un viņš nekad nespēja atslābināties un izbaudīt procesu. Un pat ne tikai tas! Arī šādas tādas standarta frāzes, kas it kā patīk vīriešiem, viņam izraisīja riebumu. Bet te varētu būt vienkāršs izskaidrojums, šada tipa vīrieši nekoncentrējas uz to, ka viņiem ir patīkami, bet gan uz to, kā jūtas partnere, tātad- projicē sevi viņas vietā, tādējādi it kā tas būtu viņš, kas apmierina vīrieti orāli, tādējādi liekot domāt par homoseksuālismu, kas izraisa šīs pretīgās sajūtas. Tāpat arī riebumu var izraisīt tādas frāzes kā "man patīk kā viņš garšo", "cik superīgi sajust kā viņš piebriest man mutē " utml, jo atkal viņš šos procesus noprojicē uz sevi, it kā viņš to izjustu, nevis uztver kā komplimentu. Vismaz tāda ir mana teorija, kas radās ilgi lauzot galvau- kā tas var būt?- jo man tiešām bija liels pārsteigums, ka arī šādi vīrieši eksistē. (īstenībā to arī varētu attiecināt arī uz sievietēm, kurām nepatīk, ka viņas apmierina orāli).
 • Kas tevi katru nakti silda un ieaijā, kas kaut nedaudz, dara tevi laimīgu, dod jaunus spēkus, ticību sev un rītdienai?
 • Nedaudz muļķīgs jautājums :D
  Vecuma ierobezhojuma nav liidz 23:00, peec 23:00 ir jaabuut ne jaunaakam par 16 gadiem - es taa diezgan labu laicinju atpakalj ieberzos - nopirku biljeti pirms 23:00, peec 23:00 izgaaju uz briitinju aaraa - iekshaa vairs netiku :D

  P.S. Naacaas liist paari zhogam (toreiz tur veel sunju nebija) :D
 • ko lai dara ja jaizvelas starp divam meitenem?
  Winjas zin wiena par otru???
  Ja zin tad muuc ko kaajas ness... neizweelies newienu! Jo meiteens nekad nebuus paarliecinaats wai shoreiz patieshaam ir tew wieniigaa!!!winja tewi paleenaam "nograuziis"  !.....!

  Bet ja tew ir paweicies un nezin... Tad klusinjaam tiec no otras waljaa.....  Padomaa kuru no shiem meiteeniem tu wari iedomaaties sew liidzaas wissilgak,,, ar kuru tew ir interesanti kopaa... un uz kuru tu wari paljauties... paareejo tew sirds pateiks priekshaaa!

  weelu weiksmi!
 • jautājums skaistajam dzimumam(paskaidrojumi nedaudz dziļāk)?????
  Opā..... pirmā dzirdēšana par kaut ko tādu... Nācās pat izmantot Mātes Googles pakalpojumus, lai saprastu, kas tas tāds ir...
 • Nedaudz biedējošs jautājums iz filmas un zinātnes (sk. iekšā)?
  Ne gluži tā, viņu vējš parautu ar tādu ātrumu, un no ātrumu lidotu, atssitos pret akmeņiem/lidijošiem objektiem tā 1 sekundē ķermenis izšķistu 556m attālumā, ja nekļūdijos aprēķinos...
 • Kāpēc tik bieži sievietes un vīrieši konfliktē savā starpā par to, kurš ir labāks...?
  Vajag taču ar kko paspīdēt pretējā dzimuma priekšā. Lai gan, tas nav nekas labs. Bet tādi laiki, kad viens dzimums otram apagalvos, cik viņi forši un jauki un paši, paši, nekad nepienāks. Tā  ir cilvēka daba - otru nolikt zemāk par sevi, lai sajustos līdzvērtīgs, vai pat augstāks. Kā nekā sievietēm agrāk tāda izrunāšanās nebija ļauta...
 • Nedaudz skarbu jautājumu uzdošu, palīdzēsiet?
  p.s. Ulla  -ja es nosprāgšu, manus kļūdainos ķeburus gan padzēs - nav jau nekādi Raiņa vai Puškina cienīgi šedevri - sarakste ir SARUNA! Un ko, mēs staigājam ar diktafoniem un rakstam visu, ko ar jebko runājam!? Ierakstus kolekcionējam plauktos!? Galīgi garām, maigi izsakoties. Virtuālai sarakstei ir sava zināma ...nu ok, nozīme/vērtība tikai komunikācijas brīdī. VISS! Cilvēks atstāj piemiņu savos bērnos, mazbērnos, iekoptajā dārzā, uzceltajā mājā, MŪSU ATMIŅĀS. Turēt aizgājējus tajās sociālajās vietnēs - vienkārši plika zaimošana. Miramo papīru uz skeneri, teikumu klāt un prom adminiem.
 • Ko sievietes izjūt kad ar locekli braukā starp krūtīm?
  Mīļotā vīrieša pieskārieni jebkurā ķermeņa zonā ir patīkami un uzbudinoši, un krūšu starpa nav izņēmums...
 • SIEVIETES PĒC 40, KAPĒC VIŅAS TĀ DARA ???
  Esmu tik tiesam to pamanijs.Taa kaa pilnigi tev piekriitu vajag piedomaat un veerst to visu otraadi.Es tiesi pazistu vienu iipasu sievieti,kura pat nemaz neizskatas veca,vina rupejas par sevi un nekaad to nenozelos.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system