Labākā atbilde

  1.  0 0

  Nikolaa 5 (3312)37 7 g  

  Cilvēks ir ne tikai zinātkārs, bet galvenokārt varaskārs un naudaskārs.

Atbildes

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 7 g  

  tiecas atrast jaunus dabas resursus priekš talas nākotnes, un var būt kādus radijumus līdzīgus cilvēkam. zinātniekus moka ziņkāre kas ir kosmosā. nez' vai te kādu klonēs
  Man pašam liekas interesanti kas tur kosmosā varētu būt

  1.  1 0

  snowtiger 5 (3704)26 7 g  

  Nesapratu īsti, kāds kosmosam sakars ar klonēšanu. Noskatījies filmu Moon?
  Anyway... manuprāt tikai dabīgi censties izprast nezināmo, tas jau ir tas, kas attīsta cilvēci. Tāpat arī ņemot vērā pārapdzīvotības problēmas un dažādus draudus, kas pastāv planētai zeme, domāju, ka būtu loģiski visas olas nelikt vienā groziņā. Piekrītu GucciR par resursiem, tomēr domāju, ka ne tikai dabas resursus, bet jebkādus resursus, viss plašākajā vārda nozīmē.

  1.  1 0

  bante (29) 5 (3983)1425 7 g  

  jo vins ir zinatkars un tie, kas dodas kosmosaa ir tas pats kas agrak kad cilveki brauca pari okeanam un atklaja jaunas zemes..

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Pirmkāt. Piekrītu atbildējušiem. Pat "mazākie brāļi" attīstoties cenšas iepazīt/apgūt/iekarot aizvien plašāku teritoriju. Tāds ir dabas likums.
  Cilvēks ir zinātkārs. Viņš tiecas uz savu sapņu, fantāziju īstenošanu. Bērnībā, lasot lasot fantastikas žanra darbus, itin bieži ievēroju, ka rakstnieku datētie, bet priekš tā laika fantastiskie sasniegumi, reālajā tiek ieviesti pat ātrāk.
  Brīžiem ir sajūta, ka mēs virzamies pēc kaut kadas Programmas.
  Ja runājam par klonēšanu, jā ir dzirdēts par eksperimentiem bezsvara stāvoklī, bet tas nav Visuma apgūšanas galvenais mērķis/cēlonis.
  Otrkārt. Planēta jau ir sākusi "smakt" no cilvēkiem. Draud pārapdzīvotība, daudzi dabas resursi jau ir gandrīz izsmelti.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system